IMG_8032

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، انتخابات شورای دانش آموزی هم زمان با ۹۵ هزار مدرسه کشور و با حضور مسئولات شهری در دبیرستان فردوسی بندرانزلی برگزار شد.

در این مراسم فرماندار بندرانزلی انتخابات شوراهای دانش آموزی را فرصت گرانبهایی برای دانش آموزان سراسر کشور و شهرستان بندرانزلی دانست و اظهار داشت: دانش آموزان علاقه مند هستند که در فعالیت های اجتماعی و سیاسی حضور داشته باشند و انتخابات شوراهای دانش آموزی فرصت گرانبهایی را در اختیار نوجوانان و جوانان قرار می دهد که در این زمینه تمرین کنند.

قاسم روحانی فر افزود: از جمله ویژگی های نظام جمهوری اسلامی مشارکت مردم در تعیین حق سرنوشت خود است و با برگزاری انتخابات شوراهای دانش آموزی، دانش آموزان در محیطی کاملا آزاد و واقعی، مشارکت در نظام اسلامی را تجربه می کنند.

IMG_8042

وی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات شوراهای دانش آموزی تصریح کرد: شوراهای دانش آموزی باعث ایجاد انگیزه و اشتیاق دانش آموزان برای مشارکت در امور می شود، به همین خاطر تشکیل شوراهای دانش آموزی مورد تأکید وزیر آموزش و پرورش است.

نماینده دولت در بندرانزلی در جمع دانش آموزان تاکید کرد: ایجاد روحیه‌ی مسئولیت پذیری و مشارکت دانش آموزان، تمرین کار گروهی و آمادگی دانش آموزان برای ایجاد سازمان های کار آفرین، صرفه جویی در هزینه های نیروی انسانی موظف و ایجاد حس رقابت بین کلاس ها در امر مشارکت در کارهای مدرسه از دیگر اهداف تشکیل شوراهای دانش آموزی به شمار می آید.

فرماندار بندرانزلی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: وظیفه شوراها و به نوعی اهداف آنان این است که نقاط قوت و ضعف دبیرستان و مدرسه را از دید دانش آموزان به گوش مدیریت مدرسه برسانند.

در ادامه مراسم نیز هر یک از ۴۱ کاندید این دبیرستان برای کسب ۷ صندلی شورای دانش آموزی دبیرستان خود به بیان برنامه ها و طرح هایشان پرداختند.

بعد از مراسم انتخابات نیز اعضای انجمن اولیا و مربیان این دبیرستان با مسئولان شهری جلسه ای داشتند و مشکلات مدرسه را با آنان در میان گذاشتند.

IMG_8034

IMG_8039

IMG_8044

IMG_8046

IMG_8049

IMG_8051

IMG_8055

IMG_8056

IMG_8059

IMG_8064

IMG_8068

IMG_8071

IMG_8082

خبرنگار : علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۳ آبان ۱۳۹۳

فردوسی عزیزم.
فردوسی پر از خاطره.
یادش بخیر یادش بخیر یادش بخیر.
آقای حاجت پور،آقای فرهمند،آقای پورطهماسبی،آقای مقراضچی،آقای جلالوندی،آقای فعلی،آقای خسروپسند،آقای خلیلی،آقای رجب پور،آقای قلی پور،آقای خزایی،آقای حسین زاده،آقای صبوری،آقای پژوهنده،عزیزم شادروان حاج کیوان رضایی روحت شاد استاد.
مرسی بابت این عکس ها.

پاسخ

abai پاسخ در تاريخ آبان ۳ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۲۷:

یا علی !!!
کیوان رضایی
دبیر شیمی
فوت کرده؟؟؟
چطوری؟؟؟
خبر نداشتم!!!

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸:

اون دبیر شیمی اسمش سهیل رضایی بود فکر کنم.
کیوان رضایی مدیر ما تو شهید فرامرزی بود!!
فوت کرده؟؟؟؟ کی؟
روحش شاد
به به سید بزرگوار آقای میری، معلم ادبیات هم هستند که…
یادش بخیر…

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹:

آها نه یادم اومد کیوان رضایی معلم زبان ما بود
چندسال پیش فوت کرد…روحش شاد

شبکه استانی چکه (ناودان سابق) پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴:

جوانان متحد انزلی: حاج کیوان عزیز معلم زبان بودن.
واقعا از نظر اخلاقی بی نظیر بود.
ایشالله همه معلم ها سلامت باشن. :heart: :heart: :rose: :rose:

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲:

سریع یادم اومد ولی نظرم فرستاده شده بود که تو نظر بعدی اصلاح کردم، با مرحوم رضایی زیاد برخورد داشتم، بخصوص تو پیش دانشگاهی و کلی با هم بحث سیاسی کردیم و آخرش هم باهاش رفتم پیش آقای شجاع و …
یادش بخیر و روحش شاد

احمدجعفری....فرزندشهید

۳ آبان ۱۳۹۳

سلام بر محرم، ماه حسین (ع) سلام بر ۷۲ عاشق، سلام بر محتشم با «باز این چه شورش است»، سلام بر عمه سادات(س)، سلام بر طفل شش ماهه رباب، سلام بر دختر سه ساله حسین (ع)، سلام ما به جوانان بنی‌هاشم، سلام ما بر قمر منیر ام‌البنی(ع)، رو به قبله خواهیم ایستاد و دست را به نشانه احترام بر سینه خواهیم چسباند و می‌گوییم « السلام علیک یا اباعبدالله»

پاسخ

۳ آبان ۱۳۹۳

فردوسی یعنی خاطرات شیرین گذشته…
:starving:

پاسخ

peyman

۳ آبان ۱۳۹۳

آبای جان مرحوم کیوان رضایی دبیر زبان بودن.خدا رحمتش کنه.

پاسخ

I MAN

۳ آبان ۱۳۹۳

واقعا چه دورانی بود، آقایان سیمدار،سعادت جو،میرزایی،و…….

پاسخ

علیرضا اسدی

۳ آبان ۱۳۹۳

چه قشنگ شده فردوسی پس از باز سازی :snicker:

پاسخ

guilak

گیلک

۳ آبان ۱۳۹۳

یاد مدیر لایق و دلسوز دبیرستان فردوسی آقای اقوامی و ناظم ما آقای کمال بخیر.دبیران خوب ما آقایان خمیرانی و سلطانی و قلعه شاهی و حسین دوست و جمشیدی و فرمانبر و تحویلیان و دوستخواه و … و همچنین دبیر ورزش ما جناب بهمن صالح نیا .حق استادی بر من دارند در برابر آنهایی که هستند سر تعظیم فرود می آورم و دستان پرمهرشان را متواضعانه می بوسم و برای آنهایی که به دیار باقی شتافته اند رحمت و مغفرت الهی را مسئلت دارم.دبیر زبان محبوب من آقای گروهی عزیز روحش شاد. سالهای آخر دبیرستان که بچه های دبیرستان دریابیگی غازیان هم به ما اضافه شدند کلی رفیق غازیانی و خمامی پیدا کردیم.ولی خب آن وقتها انتخابات شوراهای دانش آموزی هنوز باب نشده بود.یادش بخیر.

پاسخ

3eyedAli

۳ آبان ۱۳۹۳

اون عکس آخری منو یاداون کوچه خاکی و کمپرسی های حمل کیلکا که زیر پنجره های دبیرستان پارک می کردن و اون بوی نامطبوع شون انداخت

پاسخ

میلاد ستوده

۳ آبان ۱۳۹۳

من انتخابات سال ۸۲ شورا دبیرستان فردوسی اول شده بودم-زمان مدیریت افتب حاجت پور و ناظم اقای فرهمند–خیلی دوس دارم تصویرهای معلم های اون زمان را مثل اقای صبوری،مقراضچی،فعلی،ازادی را ببینم–متاسفانه ایران نیستم :cry: ف

پاسخ

انزلیچی

۳ آبان ۱۳۹۳

سلام !

امسال چرا هیچ خبری منتشر نشد از انتخابات شورای دانش آموزی در انزلی؟

پاسخ