سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه صدور مجوز حمایت مجدد سازمان منطقه آزاد انزلی از باشگاه ریشه دار ملوان از اختیارات هیات محترم دولت و شورایعالی مناطق آزاد است و این سازمان در صورت صدور مجوزهای لازم آمادگی حمایت از تیم فوتبال ملوان را داشته و دارد،برای برگزاری نشست مشترک هیات مدیره باشگاه ملوان و یا مسئولان شهرستان با رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان یه جهت رفع موانع قانونی حمایت از این تیم فوتبال اعلام آمادگی کرد.

مهندس امین افقی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی که در سالهای گذشته،درسمت هایی چون معاون،مدیر رسانه ،دبیر هیات مدیره و سخنگو در باشگاه ملوان سابقه فعالیت داشته،در خصوص دلایل خاتمه حمایت سازمان منطقه آزاد انزلی از تیم فوتبال ملوان انزلی در فروردین سال ۱۳۹۱ در گفتگوی اختصاصی با ایسنا منطقه گیلان،اظهار داشت:سازمان منطقه آزاد انزلی براساس مصوبه دور دوم سفرهای استانی هیئت دولت به استان گیلان مورخه ۲۵/۷/۱۳۸۷ مبنی بر اداره مشترک باشگاه ملوان از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی و نیروی دریایی به نسبت سهام ۸۰ درصد منطقه آزاد انزلی و ۲۰ درصد نیروی دریایی، با انعقاد توافقنامه همکاری سه ساله به حمایت همه جانبه مادی، معنوی و مدیریتی از این باشگاه مردمی، ریشه دار و بازیکن ساز اقدام کردو علی رغم اینکه برخلاف مصوبه هیئت دولت در مدت قرارداد ۸۰ درصد سهام باشگاه ملوان از سوی نیروی دریایی به این سازمان انتقال نیافت سازمان منطقه آزاد انزلی تمام قدر السهم هشتاد درصدی خود از هزینه های باشگاه را هزینه و پرداخت کرده است.

سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به این نکته که بنا به درخواست و نامه مکتوب نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مورخه ۱/۱/۹۱ به سازمان متبوع مبنی بر تحویل تیم فوتبال ملوان به آن نیرو و انحلال موسسه ملوان منطقه آزاد انزلی مدیریت تیم مجددا به نیروی دریایی به عنوان مالک اولیه باشگاه انتقال یافت، اظهار داشت :پس از پیروزی دولت تدبیر و امید و از استقرار تیم مدیریتی جدید با دستور مساعد دکتر مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان تمامی مطالبات مربیان تیم های بزرگسال و پایه ،کادراداری و مدیریتی ،فروشگاه های ورزشی و سایر بدهی ها که مرتبط با دوران مدیریت قبل از ایشان نیز بوده ،پرداخت شده است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پایان زمان همکاری این سازمان با باشگاه ملوان را در زمان قبل از تصدی دکتر رضا مسرور مدیرعامل فعلی بیان کرده خاطر نشان کرد:در دوران تصدی دکتر مسرور در سازمان منطقه آزاد انزلی هیچگونه درخواستی از سوی هیات مدیره باشگاه ملوان برای برگزاری جلسه با مدیرعامل و رییس هیات مدیره سازمان ارائه نشده است و سازمان منطقه آزاد انزلی از برگزاری جلسه مشترک هیات مدیره باشگاه ملوان با مدیرعامل سازمان به منظور بررسی راهکارهای رفع موانع قانونی در جهت حمایت این سازمان از باشگاه ریشه دار ملوان استقبال می کند و لازم به ذکر است در چهار سال اخیر این سازمان در خصوص همکاری با هیات فوتبال انزلی و همراهی در اعزام هواداران ملوان به بازیهای خارج خانه در مواردی که درخواست شده است اقدام نموده است.

معاون اسبق باشگاه ملوان با بیان اینکه پس از انتقال مجدد اداره باشگاه ملوان به نیروی دریایی در سال ۹۰ به استناد نامه درخواست مکتوب آن نیرو ،در بودجه ابلاغی سازمان منطقه آزاد انزلی ردیف مرتبط با اداره ملوان از سوی هیات دولت حذف شد،افزود: با عدم انتقال بخشی از سهام ملوان به سازمان منطقه آزاد انزلی علی رغم هزینه های انجام شده این سازمان در باشگاه ملوان و مکاتبات صورت گرفته از سوی هیات دولت و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد مبنی بر منع قانونی برای حمایت مالی از باشگاه ملوان پس از سال ۹۰،در حال حاضر از لحاظ قانونی اداره مجدد ملوان از سوی سازمان امکان پذیر نمی باشد

افقی با اشاره به اینکه رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان در جلسات برگزار شده با مدیران ارشد کشور چندین بار درخواست مردم شهرستان انزلی برای الحاق محدوده شهر بندرانزلی به منطقه آزاد انزلی را مطرح کرده است،تصریح کرد: دکتر مسرور رییس هیات و مدیرعامل سازمان به شخصه از علاقه مندان حمایت از تیم ملوان به عنوان یک سرمایه ارزشمند ورزشی و اجتماعی در شمال کشور هستند و در این راستا مکاتباتی نیز از سوی ایشان برای اخذ مجوز از مراجع ذی صلاح برای حمایت اسپانسری از باشگاه ملوان صورت گرفته است.

سخنگوی سازمان با تاکید بر اینکه صدور مجوز حمایت مجدد این سازمان از باشگاه ملوان از اختیارات هیات محترم وزیران است تصریح کرد:مناطق آزاد مجاز به هزینه کرد مالی در خارج از محدوده مصوب خود و تیمداری نیستند و امیدواریم با پیگیری مسئولان ارشد شهرستان و مدیران مرتبط استانی محدودیت قانونی برای حمایت مالی این سازمان رفع گردد و سازمان منطقه آزاد انزلی نیز به موازات اجرای طرح های توسعه ای و روند رو به رشد خود در مسیر توسعه از این امر که موجبات خرسندی و رضایت مردم قهرمان بندرانزلی و سایر هواداران این تیم محبوب را فراهم می آورد استقبال می کند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۲۴ خرداد ۱۳۹۶

در صورت صحت داشتن این مطالب یعنی حمایت منطقه آزاد از با شگاه ملوان .می توان گفت این حرکت یکی از بهترین حرکتهای منطقه آزاد انزلی می باشد.باشگاه ملوانحق واقعی منطقه آزاد انزلی ونیروی دریایی می باشد .زیرا همه با همدیگر وابسته اند و .وهمه دریایی هستند .نیروی دریایی وبنادر وگمرک وشیلات ومنطقه آزاد بندر انزلی ..باید این نام با ارزش وریشه دار حفظ وسربلند وسر افراز باشد. .زیرا منطقه آزاد برای مشاهده تلاش وزحمات های زود بازده چندین ساله شان نیاز به چنین حرکتهای مثبت دارد. که داشتن چنین انتظاری حق قانونی این عزیزان هم می باشد. زیرا منطقه آزاد انزلی برای رسیدن به احداف اش نیاز به ثروت وتوانایی وداشته های خود دارد تا بتواند ازطریق استفاده درست از آنها به احداف های بزرگ اش دست بیابد
باشگاه ملوان وانزلی واستان آنقدر عاشق باتعصب دارد که منطقه آزاد انزلی با چاب روزنامه ویا هفته نامه .. می تواند بسیاری از حزینه های خود را بدست وهمچنین برای منطقه ازاد انزلی تبلغ نماید. کافی است. روزنامه ویا هفته نامه ویا ماهنامه را به معرض فروش بگذارد .زیرا چنین تبلیغاتی برای منطقه آزاد انزلی واجب است..
زیرا بسیاری از عزیزان ایمان دارند که استان گیلان ومنطقه آزاد انزلی می تواند نقش بزرگی در پیشرفت وطرقی کشور.استان . عزیزمان گیلان داشته باشد .
در صورتی که به نعمت وثروت های اش توجه گردد .ثروتهای چون دریا .وساحل ارام .رودخانه وتالاب دشت وصحرا . همسایه بودن با شهرهای دیدنی وزیبا . صنایع دستی .بنادر .منطقه انزلی و استانی که ساکنین خونگرم.تحصیلکرده وتعصبی .عاشق عاشق به کشور واستان .استانی با مردم های مختلف با زبانها و مذاهب وایین های مختلف که با عشق ومحبت وبدون کدورت وبدون حسادت در کنار هم با خوشی وخرمی زندگی می کنند .بدون اینکه از همدیگر گله داشته باشند .مردمی که عاشق زبانها ومذاهب وایین همدیگر هستند .مثال گیلک وترک وتالش وغیره همه با عشق به شعر وترانه همدیگر توجه وعشق می ورزند . زیرا همه این عشق واحترام بخاطر دانش وعلم وشخصیت و.فرهنگ دیرینه شان .بستگی دارد.فرهنگی که اگر اندکی بتوانیم درست .برنامه ریزی واجرائی نمائیم .این فرهنگ می تواند کمک بزرگی به پیشرفت وطرقی کشور مان داشته باشد . زیرا داشتن فرهنگ وآداب درست می تواند جامعه را بیدار وبه جایگاه واقعی ورشد .همسو نماید..گرچه ریشه ونادانی وگمراهی .فقر وبیکاری می باشد . ولی با اینکه کشور واستان عزیز وشهر خوب مان با مشکلات فراوانی سر وپنچه می زند .خدارا شکر .توانسته ایم .فرهنگ خود راحفظ نمایند .
حال بخاطر همین نکته هست که می گویم .که استان گیلا ن ومنطقه آزاد انزلی می تواند نقش بزرگی درپیشرفت وطرقی کشورمان داشته باشد .زیرا همیشهبا حرکتهای درست ومنطقی خود برای اش حریف ورقیبی پیدا شده .که همین ایجاد نمودن رقابت می تواند ..می تواند کمک بزرگی به رشد وپیشرفت وطرقی وبیداری مکانهای دیگر ویا شهر ها واستانها ی دیگر ایجاد نماید.ولی تنا مشکل اصلی ما این است که بتوانیم دیوار فاصله ها را بشکنیم تا بتوانییم به طرق مختلف با همدیگر در ارتباط باشیم .که یکی از بهرین راه های ارتباط همین بهاء دادن به ورزش ها می باشد که استان گیلان وبندر انزلی .منطقه ای است که ایننعمت در اینجا به وفور یافت می شود .
مثل بوکس -کشتی .فوتبال ساحلی واز همه مهمتر فوتبال . که موضع اصلی که نشان می دهد آقای مسرور عزیزمان .مسئول زحمت کش ودوست داشتنی استان مان عاشق ورزش است. مسئولی که با همه مشکلات وگرفتاری هاتا به اینجا توانسته به راه اش ادامه دهد.انشائ اله همه مسئولان دلسوز وعزیز استان وشهر مان هم با ایشان همدل وهم تلاش وهم یار وهم یاور باشند .تا بتوانند شادی وخوشحالی را از اینشهر واین استان صادر نمایند.
باشگاه ملوان. ومنطقه آزاد می تواند در کنار هم. باعث پیشرفت وطرقی این منطقه وحتی کشور عزیزمان باشند .زیرا . امروزه ورزش بخصوص ورزش فوتبال توانسته نقش بزرگی در پیشرفت وطرقی کشورها داشته باشد. زیرا بسیاری از معروفیت ونامی بودن کشور ها بخاطر معروفیت ورزش کشور شان می باشد. مثل المان ویا برزیل ویا ایتالیا وانگلیس.
شخصیت وارزش و تجربیات ودانش باشگاه ملوان هم می تواند کمک بزرگی به منطقه ازاد وکشور مان صورت گیرد . واز همه مهمتر اگر اندکی درست از باشگاه ملوان استفاده نمائیم .هم می توانیم فرهنگ ها وایین ها وادیان ها را با همدیگر نزدیک وآشنا نمائیم وهم می توانیم .خوبی ها ووانسانیت ها ومحبت ها را صادر ویا وارد نمائیم. ما ودیگر شهر ها واستانها هم باید تلاش نماییم مثل اصفهان وشیراز جذب توریست وگردشگر نمائیم.
ما هم باید تلاش نماییم زمینه جذب توریست وگردشگر را در این منطقه ایجاد کنیم. کافی است شهامت استارت زدن را داشته باشیم.
سرتاسر کشور مان .کیمیا وطلاست . کافی است اندکی تلاش وهمت نمائیم.
اگر بتوانیم با اندکی حزینه ارزش باشگاه ملوان راحفظ نمائیم . باشگاه ملوان می تواند سرمایه بزرگی برای منطقه آزاد وکشورمان باشد.
مدتی پیش همه از دادن پول به کی روش می نالید .
همین کی روش با رفتن به جام جهانی .کلی دلار وکلی شخصیت وارزش با فوتبال واردکشورمان نمود.
واز همه مهمترورزش باعث می شود .از پشت دیوار رها شویم و دنیا ما را بهتر بشناسند .۸

.

تنها مشکل اصلی اینمنطقه
اگر بخواهیم

پاسخ

جواد

۲۴ خرداد ۱۳۹۶

الحاق انزلی به منطقه آزاد منافع بسیاری رو در شهر به خطر می اندازه . هیچ وقت نمی ذارن.

پاسخ

اهورا

۲۴ خرداد ۱۳۹۶

تا وقتی نماینده فعلی باپرجاست این یک رویایی بیش نیست

پاسخ