به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب پس از وقوع زلزله مخرب و ویرانگر در استان های غربی کشور، مردم نوع دوست بندرانزلی همراه و همگام با مردم سراسر کشور کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به طرق مختلف به این استان ها ارسال نموده اند.

سازمان هلال احمر نیز به همت جوانان داوطلب از بیست و یکم آبان ماه یعنی از زمان وقوع زلزله ۷/۳ ریشتری در غرب کشور تاکنون به صورت بیست و چهارساعته کمک های مردمی را دریافت، بسته بندی و ارسال می نماید

امیر عباس گچکار رئیس هلال احمر شهرستان بندرانزلی در گفتگو با خبرنگار انزلی کلاب اظهار کرد:تا کنون سه بارگیری و ارسال لوازم و امکانات بشر دوستانه شهروندان بندرانزلی برای زلزله زدگان کرمانشاه توسط هلال احمر انجام شده است؛ این مرسولات حاوی مواد غذایی،آب معدنی،پتو و لباس گرم،لوازم بهداشتی،چادر مسافرتی،خشکبار،موکت،شیر خشک،لوازم گرمایشی،انواع کنسرو و مربا،دارو و… بودند.

رئیس جمعیت هلال احمر انزلی ادامه داد: پس از وقوع زلزله سریعا تیم واکنش سریع از بندرانزلی راهی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه شد.

وی با اشاره به کمک های فراوان انزلیچی ها در این حادثه گفت:به زودی تیمی با عنوان تیم سحر(سرگروه های حمایت روانی) به مناطق زلزله زده ی کرمانشاه راهی خواهد شد.

گفتنی است مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در روزهای گذشته اعلام نمود ۷۲ میلیون تومان کمک های مردمی در گیلان جمع آوری شده است.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *