DSC_0020

تیمهای امید ملوان بندر انزلی و امید فجر سپاسی شیراز عصر امروز مقابل هم قرار گرفتند که تیم ملوان موفق شد با نتیجه دو بر یک میهمان خود را مغلوب کند.

محمد رضی و جواد حسینی گلهای ملوان در این دیدار را به ثمر رساندند.

محمد قدیر بحری سرمربی تیم امید ملوان در رابطه با این بازی به خبرنگار انزلی کلاب گفت: خدا را شکر می کنیم که سه امتیاز حساس این بازی را به دست آوردیم، بازی بسیار سختی بود و تیم فجر سپاسی تیم بسیار خوبی بود که خوشبختانه موفق شدیم در هر دو دیدار رفت و برگشت آنها را مغلوب کنیم.

وی افزود: بازیکنان ما از نظر بدنی شرایط خوبی دارند و در اکثر بازیها موفق شدیم در دقایق پایانی تیم برتر میدان باشیم و در این دیدار نیز این اتفاق افتاد و نیمه دوم توانستیم دو گل به حریف بزنیم و موقعیتهای زیادی را نیز داشتیم که در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم.

قدیر بحری در جواب این سوال که آیا تیم امید قهرمان می شود؟ گفت: ما همه تلاشمان را می کنیم، اما این یک نبرد نا برابر است، رقبای ما امکانات خوبی دارند ولی ما از امکانات اولیه نیز محروم هستیم، بچه های ما کفش مناسب ندارند و در زمینهایی که نیاز به کفش شش استوک است ما با سینزده استوک بازی می کنیم و بعضی مواقع بازیکن تعویضی کفش خود را به بازیکن جایگزین می دهد.

سرمربی امیدهای ملوان در ادامه گفت: کارشناسان فوتبال برای امکانات خوب ۵ الی ۱۰ امتیاز در نظر می گیرند و این تعداد امتیاز می تواند تاثیر زیادی در سرنوشت یک تیم داشته باشد.

تیم امید ملوان در پایان هفته هجدهم و با توجه به برد تیمهای سپاهان و فولاد همچنان در رتبه سوم جدول قرار گرفت.

در ادامه تصاویری از این دیدار را مشاهده خواهید نمود.

DSC_0070 DSC_0038 DSC_0104 DSC_0028

DSC_0130

محمد احمدزاده که از نزدیک این بازی را تماشا می کرد، بعد از ورودش به ورزشگاه توسط هواداران ملوان تشویق شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۹ فروردین ۱۳۹۲

سلطان قدیر بحری ……………… ایرااااااااااااااااااان ملواااااااااااااااااااااااان

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۹ فروردین ۱۳۹۲

بچه ها از نگاه ما شما قهرمان واقعی لیگ امید هستین. کاش ممی هم اینقدر وجود داشت که همه بازیکنای تیم رو نیمکت نشین میکرد و به امیدها میدون میداد تا مالکای باشگاه اهمیت توجه به تیم های پایه رو فراموش نکنن.

پاسخ

a.n.z

۲۹ فروردین ۱۳۹۲

درود به همه این عزیزان :inlove:

پاسخ

صبا

۲۹ فروردین ۱۳۹۲

آفرین به این تیم……………………. ملوانه اصلی که اصلا خوب نیست حداقل دلمون به جوانها خوش باشه……………….

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۹ فروردین ۱۳۹۲

ایشالله بچه های باوجود تیم امید قهرمان میشن امسال

پاسخ