ccc-sandali-sepid

تیم فوتبال امید ملوان بندر انزلی در آخرین هفته از رقابتهای لیگ برتر امیدهای کشور برای کسب عنوان سومی مقابل شهرداری تبریز قرار گرفت و با دو گل این تیم را شکست داد.

گلهای ملوان در این دیدار را سید امین حسنی صفت با یک ضربه سر زیبا و کیانوش پرهیزگار روی پاس گل دیدنی جواد حسینی به ثمر رساندند.

محمد قدیر بحری سرمربی تیم امید ملوان در رابطه با این بازی به انزلی کلاب گفت: بازی بسیار خوبی انجام دادیم و می توانستیم با گلهای زیاد پیروز میدان باشیم اما بازیکنان ما فرصتها را یکی پس از دیگری از دست دادند تا با زدن تنها دو گل پیروز میدان باشیم.

قدیر بحری درباره کسب عنوان سومی در لیگ برتر امیدها گفت: با این بضاعت کسب این مقام رضایت بخش است و من به بازیکنانم خسته نباشید می گویم، آنها در این فصل حتی کفش مناسب نداشتند و شرایط سختی را پشت سر گذاشتند، در مقابل تیمهای سپاهان و فولاد که عنوانهای اول و دوم را به دست آوردند با بازیکنان خود تا سقف ۳۵ میلیون تومان قرارداد داشتند و بهترین شرایط برای آنها فراهم بود.

با این حال از مسئولین باشگاه که تا همین اندازه هم هزینه کرده اند تشکر می کنیم، از رسانه های محلی نیز تشکر می کنم که در این  فصل بازیهای ما را پوشش دادند و باعث انگیزه مضاعف در بازیکنان شدند.

قدیر بحری در جواب این سوال که آینده بازیکنان امید چه خواهد شد؟ گفت: هفت یا هشت بازیکن امید توانایی بازی در تیم بزرگسالان را دارند و آقای احمدزاده نیز از نزدیک بازیها و تمرینهای ما را دیده بودند و برای بازیکنان برنامه داشتند، اما باید منتظر باشیم تا شرایط کادر فنی ملوان در فصل آینده مشخص شود و بازیکنان امید را به آنها معرفی خواهیم کرد، ضمن اینکه تیم دوم ملوان نیز تشکیل شده است و آن تیم می تواند حاشیه امنیتی برای بازیکنان امید باشد، به هر حال برای هر باشگاهی بزرگترین افتخار این است که از محصولات خودش استفاده کند.

 سرمربی تیم امید ملوان در رابطه با رفتن حسین هدایتی از باشگاه ملوان گفت: همانطور که خانه و ماشین خوب خریدار خوب دارند، تیم خوب هم روی زمین نخواهد ماند و خریدار خوبی خواهد داشت، من از همینجا به مردم انزلی اطمینان می دهم که تیم ملوان هیچ وقت با مشکل خریدار مواجه نخواهد شد، زیرا این تیم آنقدر بزرگ است که سرمایه گذاران را به سمت خود می کشاند.

البته من از همینجا از آقای هدایتی تشکر می کنم که یک سال از این تیم حمایت کردند و باید این موضوع را در نظر بگیریم که کار ایشان ارزش زیادی داشته، اما می توانستند با برنامه ریزی بهتری این کار را انجام دهند و من برای ایشان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

آقا محمد خسته نباشی و خسته نباشند یاران آینده دار امید ملوان

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

ایشالله فصل های بعدی همراه با قهرمانی باشه برا بروبچه های خوب امید ملوان

پاسخ

guilak

گیلک

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

خسته نباشید جناب اقای قدیر بحری .با شرائط پشتیبانی مالی و معنوی ضعیفی که با ان مواجه بودید اوردن مقام سوم هم جای تشکر و قدردانی دارد.سلامت و سربلند باشید.

پاسخ