به گزارش انزلی کلاب، آخرین دیدار نیم فصل اول لیگ برتر امیدهای کشور در زمین شهدای کلویر انزلی برگزار شد و ملوان بندر انزلی تیم صدر نشین جدول، در یک بازی ضعیف با نتیجه ۳-۰ مغلوب میهمان خود فولاد خوزستان شد.

تیم ملوان در این دیدار کاپیتان خود سهیل اصغرزاده فیاض و آرمان رمضانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و غیبت این دو بازیکن کاملا” در زمین احساس می شد.

محمد قدیر بحری به داور این دیدار به شدت معترض بود.

بازیکنان فولاد بارها خود را به زمین انداختند و به شیوه تیمهای عربی وقت کشی کردند، حتی در یک صحنه دروازبان این تیم بی دلیل و بدون هیچ برخوردی خود را به زمین زد که این امر باعث اعتراض بازیکنان و کادر فنی ملوان شد.

در این بازی داور بسیار ضعیف عمل کرد و تیم حریف نیز بازی ناجوانمردانه ارائه کرد اما اینها دلیل باخت ملوان نبود، چرا که تیم امید امروز به هیچ عنوان مانند یک تیم صدر نشین نبود و سرمربی کهنه کار این تیم باید هر چه زودتر در پی رفع این ضعف باشد.

البته لازم به ذکر است تیم فوتبال امید فولاد یک هفته است که در بهترین هتلهای انزلی در اردو به سر می برد و گفته میشود در این مدت این تیم حدود ۲۰ میلیون تومان هزینه کرده است، در مقابل تیم امید ملوان برای اردوی تبریز فقط ۸۰۰ هزار تومان هزینه کرده و در خوابگاه تربیت بدنی مستقر شدند.

از همین تریبون خدمت آقای حسین هدایتی عرض می کنیم اگر دست مبارکتان را در جیبتان فرو نبرید این صدر نشینی و دیگر نتایج خوب تیمهای پایه از دست خواهد رفت. تیم بزرگسالان که به لطف شما همه شانسهای خود را از دست داد، لطفا” جوان ها را دریابید…

در ادامه گزارش تصویری این دیدار را مشاهده خواهید نمود.

DSC_0327 DSC_0348 DSC_0357 DSC_0361 DSC_0363 DSC_0374 DSC_0392 DSC_0394 DSC_0400 DSC_0404

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۹ بهمن ۱۳۹۱

تذکر بجایی بود، به امید خدا بچه ها غیرت میکنن و امسال جام رو دوباره میارن به انزلی ….

پاسخ

carisma

۲۹ بهمن ۱۳۹۱

آفتابه لگن هفت دست ، شام و ناهار هیچی !!!

در کاریزما
http://carismaaa.com
بخوانید !

پاسخ