DSC_0472

تیمهای فوتبال امید ملوان بندر انزلی و امید ذوب آهن عصر امروز و از ساعت ۱۴ در زمین لغزنده کلیور به مصاف هم رفتند که در پایان تیم مهمان با یک گل موفق به شکست ملوان شد.

محمد قدیر بحری سرمربی تیم امید ملوان در پایان این دیدار به گزارشگر انزلی کلاب گفت: متاسفانه تیم ذوب آهن دو توپ روی دروازه ما آورد که یکی از آنها تبدیل به گل شد در حالی که حمله های متعدد ما با بی دقتی و بد شانسی به هدر رفتند، از بازیکنانم راضی نیستم زیرا آنها کارهای تاکتیکی که در طول هفته انجام داده ایم را در زمین اجرا نکردند و تحت تاثیر احساسات به توپ ضربه می زدند، بازیکنان بعد از دریافت گل نتوانستند شرایط روحی روانی خوبی داشته باشند و کار برای ما سخت شد.

قدیر بحری در ادامه اظهار داشت: ابعاد این زمین کوچک است و برای تیمهایی که می خواهند نتیجه مساوی کسب کنند شرایط فراهم می شود که بازی بسته را در دستور کارشان قرار دهند، ضمن اینکه زمین بسیار لغزنده و گل آلود بود و شرایط را برای تیم ما که بازی روی زمین در دستور کارمان است سخت می کند.

سرمربی امیدهای ملوان در ادامه به مصدومیت بازیکن کلیدی خود آرمان رمضانی اشاره کرد و این اتفاق را موثر در نتیجه این دیدار دانست، آرمان رمضانی در دقایق ابتدایی بعد از اصابت توپ به سرش دچار سرگیجه شد و زمین بازی را ترک کرد.

تا ساعاتی دیگر گزارش تصویری این دیدار را تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۲ دی ۱۳۹۱

سلطان قدیر بحری … اشکال نداره شکست پل پیروزیه . به امید موفقیت در بازیهای آتی

پاسخ