امنیت انتخابات بخوبی تامین شد

  • 2 سال پیش
  • بدون ديدگاه

 

فرمانده انتظامی انزلی گفت : در تامین امنیت انتخابات ازهمه ظرفیتهای موجود استفاده شد و از نحوه عملکرد نیروهای پلیس شهرستان رضایت دارم.
سرهنگ پاسدار هرمز عشقی اظهار کرد: براساس تدابیر و تهمیدات اندیشیده شده و با همکاری و تعامل بین همه دستگاه های اجرایی و همچنین مردم فهیم شهرستان، انتخابات در امنیت کامل و به بهترین شکلی برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ گونه مستندات قانونی در خصوص ارتکاب تخلفات احتمالی در برگزاری انتخابات ارائه نشده است تاکید کرد: کسانی که مدعی ارتکاب تخلف فرد یا گروه خاصی در انتخابات هستند ، مستندات قانونی خود را به مراجع قضایی جهت بررسی و پیگیریهای لازم ارائه کنند.
وی در مورد دستگیری افراد متخلف در جریان برگزاری انتخابات در بندرانزلی تصریح کرد: یک نفر به دلیل شکایت سه تن از شهروندان به اتهام ایراد خسارت به سه خودرو دستگیر شد.
به گفته وی شش نفر دیگر نیز در ساعات برگزاری انتخابات به اتهامات مختلف دستگیر و به دلیل نبود مدارک مستند آزاد شدند.
فرمانده انتظامی انزلی با دعوت از همه شهروندان به رعایت قانون یادآور شد: آنچه در این انتخابات به عنوان هدف اصلی و تاکیدات مقام معظم رهبری مدنظر بود، حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای و انتخاب و تصمیم از جانب خودشان بوده و در بقیه موارد قانون فصل الخطاب است.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه همزمان با سایر نقاط کشور درشهرستان انزلی با مشارکت آحاد مردم این شهرستان برگزار شد.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *