DSC_0165

 امام جمعه موقت بندرانزلی گفت: مردم قهرمان ایران با شرکت گسترده در دو انتخابات پیش رو، حماسه سیاسی ماندگاری را در تاریخ این کشور می آفرینند.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا، حجت الاسلام ˈ سید مرتضی مهدی زاده ˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته انزلی اظهار کرد : حماسه سیاسی یکی از ابعاد مهم تحولات جدید سیاسی ملت ایران خواهد بود و می تواند فرصت های زیادی را پیش روی ما قرار دهد.

وی خاطرنشان کرد: مردم با حضور در پای صندوق های رای، می توانند تحولات سیاسی و تهدیدهای داخلی و خارجی را مدیریت و با پافشاری بر مواضع خود در جلوی دشمنان ایستادگی کنند .

خطیب جمعه موقت بندرانزلی با اشاره به این که شوراها عرصه مهمی برای خدمت به مردم است، گفت: نکته مهمی که مردم از آنان طلب می کنند، این است که افرادی متخصص ، متعهد ، دلسوز به نظام اسلامی و امین و پیرو ولی فقیه و رهبری باشند.

وی در ادامه با تبریک روز معلم افزود: خداوند خود را معلم انسان معرفی و برای انبیاء هم معلمی را مطرح می کند و این، نشان دهنده جایگاه والای معلمی است .

حجت الاسلام مهدی زاده همچنین با تبریک ۱۱ اردیبهشت روز میلاد حضرت فاطمه (س) گفت : در این روز بانویی پای به دنیا گذاشت که الگوی بی نظیری برای تمام بانوان مسلمان است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

در خبر برای تیتر نقطه نمی گذارند. لطفا نقطه را از تیتر حذف کنید.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴:

:blush: :silly: