81309579-5946160

امام جمعه بندرانزلی در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ، عزت امت اسلامی را در گرو تبعیت از رهبری عنوان کرد .

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام و المسلمین ‘سید عبدالجواد شمس الدین’ با بیان اینکه تحرکات عرصه بین المللی سیری شتابنده و حساس دارد گفت: تعبیر مقام معظم رهبری از این برهه زمانی بعنوان یک پیچ حساس تاریخی و رهنمودهای ایشان در دیدار با اعضای هیئت دولت ، اعضای خبرگان و متولیان حج باید در خصوص این امر ، فصل الخطاب قرار گیرد.

وی افزود : اینک دشمن با دستاویزی تازه که مخلوق نیات پلیدش است ، دوباره قصد رخنه در عراق و خاورمیانه را دارد و هدف اصلی اش آن است که بتواند متضمن منافع رژیم اشغالگر صهیونیستی باشد.

خطیب جمعه انزلی تاکید کرد: آنچه دشمن را ناکام می گذارد؛ هشیاری ، بیداری و توجه امت اسلامی در تمامی کشورهای اسلامی بویژه کشور ولایت مدار ایران بعنوان الگوی سایرین است.

حجت الاسلام و المسللمین شمس الدین افزود: اگر همه ما آگاهی و بصیرت لازم را داشته باشیم، می توانیم با تاثیر گذاری در این تحرکات آن را به نفع جهان اسلام پیش ببریم.

وی با اشاره به اینکه باید بیاندیشیم که در این مقطع حساس زمانی چگونه می توانیم جایگاه موثری داشته باشیم گفت: امت ولایتمدار ایران اسلامی سی و اندی سال با رشادت و جانبازی و متابعت از ولایت توانست بر توطئه های گوناگون غلبه کرده و سرفراز بماند، لذا اینک نیز هر یک از آحاد مردم باید رهنمودهای رهبری را نصب العین قرار دهند و عملکرد خود را با این معیار و میزان منطبق کند.

خطیب جمعه بندر انزلی همچنین در خطبه های این هفته با آرزوی سلامتی کامل برای مقام معظم رهبری گفت : مردم قهرمان و ولایت مدار انزلی همچون سایر هموطنان و حتی آزادیخواهان سراسر جهان برای سلامت کامل معظم له در مساجد و محافل مختلف مراسم دعا بجا آوردند و بسیاری نذر روزه برای شفای کامل ایشان داشته اند که جملگی نشان مهر عمیق و محبت و یکپارچگی جامعه ولایتمدار ماست.

وی در خاتمه تاکید کرد : برای نیل به منویات رهبری در اعتلای جامعه اسلامی بر ماست که هریک با وظیفه خاص خود آشنا باشیم تا بتوانیم هم در جامعه خودمان و هم در عرصه بین المللی تاثیر گذار باشیم.

شهرستان ساحلی انزلی در ۴۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *