80742717-4567946

 امام جمعه بندرانزلی در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: ایران به برکت انقلاب اسلامی با قرآن مانوس شده و این انس باید در سبک زندگ ما بر اساس فرهنگ قرآن شکل بگیرد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا، حجت الاسلام ˈ سید داوود موسوی ˈ اظهار کرد: قرائت قرآن و تفکر در آن و عمل به دستورات قرآن بهترین کارها در ماه رمضان است.

وی ادامه داد: برای ما سرشکستگی است که زندگی خود را بر اساس فرهنگ غرب بنا نهیم .

وی افزود: غرب دنبال بی هویت ساختن ماست و متاسفانه برخی از مردم با بهره گیری از ابزار و ادوات رسانه ای از آنان پیروی می کنند .

وی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به آغاز به کار دولت یازدهم افزود: رییس جمهوری منتخب فرزند انقلاب است و در اولین دیدارش با رهبری، تحت امر بودن خود تحت لوای آرمان های انقلاب را اعلام کرد .

امام جمعه انزلی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی بار دیگر به دشمنان نشان خواهند داد که به عهدی که با امام شهدا و رهبری بسته اند، وفادارند و دست از انقلاب اسلامی و آرمانهایش بر نخواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد : این ساده اندیشی است که فکر کنیم با تغییر دولت در ایران، استکبار از خصومت های خود بکاهد .

خطیب جمعه انزلی با اشاره به دیدار هیات دولت با رهبری در روزهای پایانی دولت دهم افزود: در این دیدار گزارش خوبی از عملکرد دولت ارائه شد و آقا فرمودند این دولت حجم کارش بسیار بالا و پرشتاب بوده و از راحت طلبی دوری کرده و توانسته شعارهای انقلاب را سر دست بگیرد و به آن افتخار کند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *