81451601-6183707

امام جمعه بندرانزلی در دیدار با تعدادی از پیشکسوتان باشگاه ملوان گفت: ملوان باید ساز و کار مردمی پیدا کند.

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در این نشست با اشاره به علاقه شدید مردم انزلی به این باشگاه اظهار کرد: باید مشکلات این باشگاه به جد رسیدگی شود.

وی خاطرنشان کرد: از مسیر های مختلف درحال پیگیری این موضوع هستیم و قطعا پیشکسوتان ملوان می توانند در زمینه فکری و برنامه ریزی دقیق کمک حال تیم باشند.

امام جمعه شهرستان بندر انزلی افزود: ملوان باید به جایگاه اصلی خود بازگردد و به وضعیت حقوقی باشگاه ملوان توجه و رسیدگی شود.

حجت الاسلام شمس الدین در پایان سخنان خود افزود: طرح و پیگیری رفع مشکلات و تحقق سریع خواسته ها با کمک تمامی پیشکسوتان ملوان امکان پذیر است.

پیشکسوتان باشگاه ملوان نیز در این دیدار خواستار توجه و کمک مسئولان برای بهبود شرایط این تیم شدند.

محمود پیشگاه هادیان از پیشکسوتان ملوان گفت: حاضران در جمع به نمایندگی از صدها پیشکسوت ملوان حضور دارند و همه دوست داریم ملوان به جایگاهی که لیاقتش را دارد بازگردد.

وی با اشاره به موضوعاتی از قبیل تسویه حساب ها، مشکلات مالی باشگاه و کوتاهی کردن مسئولان منطقه آزاد انزلی در قبال تعهدات خود خاطرنشان کرد: اتحاد بین همه اجزای ملوان می تواند در تغییر وضعیت ملوان بسیار تاثیر گذار باشد.

هادیان از هیات مدیره تیم ملوان انتقاد کرد و گفت: مسئولان ما فقط حرف نزنند، از جان و مال مایه بگذارند، حمایت کامل مسئولان شهری می تواند ملوان را یاری دهد و شورای شهر باید بخشی از هزینه ها را تقبل کند.

این پیشکسوت ملوان در ادامه از استاندار گیلان خواست به وضعیت این تیم بیشتر توجه کند.

منوچهر درجزی دیگر پیشکسوت ملوان نیز با تشریح مسایل تیم های پایه گفت: ما مجبور هستیم درد و دلمان را با امام جمعه خود در میان بگذاریم.

عزیز اسپندار پیشکسوت و آقای گل دهه ۵۰ ملوان نیز با بیان اینکه ما پیشکسوتان، نگران وضعیت ملوان هستیم اظهار کرد: باید مدیریت تیم اصلاح شود.

احمد اسپندار، رضا ویشکاهی، کریم مسرور و حسن دشتی از دیگر پیشکسوتان حاضر در این جلسه بودند.

تیم ملوان یکی از قدیمی ترین تیم های کشور که معروف به تیم بازیکن ساز است در حال حاضر با ۱۱ امتیاز از ۱۷ بازی در قعر جدول رقابتهای لیگ برتر جام خلیج فارس قرار دارد.
منبع: انزلی – ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

مژگان

۱۵ دی ۱۳۹۳

یه سوال، ایراندوست اون وسط چیکار میکنه دقیقا؟

پاسخ

مریم2

مریم2 پاسخ در تاريخ دی ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱:

دقت میکنن اگه جایی یه روزنه امیدی باشه کور کنه اونجارو!

مژگان

مژگان پاسخ در تاريخ دی ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶:

عالی بود
میگم یه وقت بد نباشه اسمی از نصرت ایراندوست نبردن تو خبر ?:-)

majid

majid

۱۵ دی ۱۳۹۳

جلسه خوبیه.مسئولای استان بازیهای تیم دسته دومی سپید رود رو میرن و برای نشستن تو صندلی vip با هم رقابت میکنن.و بعد هر بازی از جیب مبارک به بازیکنای دماش و سپیدرود کمک میکنن.ولی برای ملوان که در استانه سقوطه هیچ اقدامی نمیکنن.بالاتر از لیگ برتر هم مگه داریم؟
پول و کمک مالی پیشکششون.یه بار اومدن یقه محجوب رو بگیرن که اقا تیمت چرا مدیرعامل نداره؟
این تبعیض قابل بخشش نیست و خیانت به مردم انزلیه.

پاسخ

3eyedAli

3eyed Ali

۱۵ دی ۱۳۹۳

در نشست پیشکسوتان ملوان با امام جمعه انزلی عنوان شد
ملوان باید ساز و کاری مردمی پیدا کند/ چرا تنها به دنبال احیای دوباره داماش هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از دفتر امام جمعه شهرستان بندر انزلی ، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در دیدار با جمعی از پیشکسوتان تیم ملوان با بیان اینکه سازوکار واگذاری تیم به مردم انزلی کامل نیست تاکید کرد : ملوان باید ساز و کاری مردمی پیدا کند.

سید عبدالجواد شمس الدین همچنین اضافه کرد: باید سازوکار تیم اصلاح و تکمیل شود و سپس تصمیمات کارشناسانه صورت پذیرد .

وی در ادامه با اشاره به این موضوع که بحث ملوان علاقه ی مردم انزلی بوده و باید به مشکلات این تیم به جد رسیدگی شود خاطر نشان کرد :از مسیر های مختلف درحال پیگیری این موضوع هستیم و قطعا پیشکسوتان ملوان می توانند در زمینه فکری و برنامه ریزی دقیق کمک حال تیم باشند.

امام جمعه شهرستان بندر انزلی همچنین اذعان داشت : ملوان باید به جایگاه اصلی خود بازگردد و با توجه ی بیشتری به وضیعت حقوقی ملوان و تصمیم گیران آن رسیدگی شود.
شمس الدین در پایان سخنان خود افزود : طرح بحث و پیگیری و تحقق سریع آن با کمک تمامی پیشکوستان ملوان میتواند در تغییر شرایط کنونی این تیم مردمی تاثیر گذار باشد.

چرا تنها به دنبال احیای دوباره داماش هستند
محمود پیشگاه هادیان ؛ پیشکسوت تیم ملوان که خود و دیگر پیشکسوتان را جانبازان ملوان میدانست به موضوعاتی از قبیل تصویه حساب ها و مشکلات مالی باشگاه ، کوتاهی منطقه آزاد انزلی در قبال تعهدات خود اشاره نمود و خاطر نشان کرد: حاضرین در جمع به نمایندگی از صدها پیشکسوت ملوان حضور دارند و همه دوست داریم ملوان به جایگاهی که لیاقتش را دارد بازگردد.

وی که معتقد بود پیشکسوتان ملوان هیچ اختلافی با هم ندارند اذعان داشت : اتحاد بین همه ی اجزای ملوان می تواند در تغییر وضیعت ملوان تاثیر گذارترین اقدام باشد .

پیشگاه هادیان در بخشی دیگر از سخنان خود با گلایه از هیئت مدیره تیم ملوان افزود : مسئولان ما فقط حرف نزنند ، از جان و مال مایه بگذارند ، حمایت کامل مسئولان شهری میتواند یاری گر ملوان باشد و شورای شهر باید بخشی از هزینه ها را تقبل کند اما واقعا باید پرسید چرا به این روز افتاده ایم ؟

این پیشکسوت ملوان به کوتاهی استاندار و مدیر کل ورزش و جوان استان گیلان در قبال ملوان نیز اشاره نمود و تاکید کرد: اگر ما در مرکز استان بودیم شخص استاندار و مدیر کل تربیت بدنی اینگونه به وضعیت تیم ملوان بی تفاوت بودند ؟ تا به امروز ما از استاندار نجفی هیچ کمک فکری و مالی ندیده ایم و این در حالی است که شخص استاندار وظیفه دارد به مطالبات مردم انزلی رسیدگی کند و باید به صحنه بیاید و سوال اینجاست ایشان چرا به تنهایی به دنبال احیای دوباره داماش هستند ؟

منوچهر درجزی دیگر پیشکسوت ملوان نیز به تشریح مسائل تیم های پایه پرداخت و عنوان کرد : ما مجبوریم درد و دلمان را با امام جمعه خود در میان بگذرایم .

عزیز اسپندار ؛ پیشکسوت و آقای گل دهه ۵۰ ملوان نیز با بیان اینکه ما پیشکسوتان ، نگران وضیعت ملوان هستیم تصریح نمود: باید مدیریت تیم اصلاح شود ، من به شخصه دلیل حال وخیم امروز ملوان را ضعف مدیرت میدانم .

نصرت ایراندوست نیز که با تاخیر درجلسه حاضر شد در سخنانی کوتاه با تبریک به امام جمعه انزلی در خصوص آغاز امامت امام زمان (عج) از ایشان خواست در خصوص زیبایی و مباهات نرجس خاتون مادر امام زمان برای جمع صحبت کند.

گفتنی است احمد اسپندار ، رضا ویشکاهی ، کریم مسرور ، حسن دشتی از دیگر پیشکسوتان حاضر در این جلسه بودند .

پاسخ

مژگان

مژگان پاسخ در تاريخ دی ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۱۷:

متن کامل خبر ارسال شد برای سایت اما ترجیحا از ایرنا نقل کردیم
این قسمت ایراندوست خیلی سنگین بود!

sinaclub

sinaclub پاسخ در تاريخ دی ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۵۸:

جمله ایراندوست بیشتر شبیه خودشیرینی و ریا بود.اگه پیش استاندار هم میرفت از احیای داماش می پرسید.خودشیرین

3eyed Ali پاسخ در تاريخ دی ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۱۹:

مژگان خانوم خبرگزاری ایرنا خودسانسوری شدید داره بعضی مواقع طوری سانسور می کنه که موضوع مطلب عین فیلم اوشین تغییر می کنه

مژگان

مژگان پاسخ در تاريخ دی ۱۶ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲:

موافقم، من انتظار ندارم ایرنا این جمله که ایراندوست خواسته امام جمعه راجع به زیبایی نرجس خاتون صحبت کنه رو تو خبرش بیاره، همینطور صحبت امام جمعه راجع به داماش، چون ایرنا خبرگزاری دولت هست، به حاشیه توجه نمی کنه تفرقه نمیندازه، خبرهایی مثبت با سانسور، مثل اوشین با اون دوبله ش…
غلط املایی ممکنه از دستش در بره مثل همین خبر(وضیعت)، اما حاشیه رو نمیزاره تو خبراش