80824216-4914464

امام جمعه بندرانزلی با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: این هفته نماد پایداری و استقامت ملت ایران است.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سید داوود موسوی در خطبه های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: این ملت درسی را به آزادگان جهان داد که تا جهان ادامه دارد این پایداری غرور آفرین خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: ما در این جنگ با تکیه بر ایمان و اخلاص و تبعیت از امام و رهبری در مقابل تمام جهان ایستادیم و نقشه استکبار را نقش بر آب کردیم.
خطیب جمعه انزلی افزود: در آستانه بازگشایی مدارس قرار داریم و اموزش و پرورش باید با برنامه ریزی و همکاری همه مسوولان چه آنان که در امر آموزش و تربیت و چه آنان که در پشتیبانی و حمایت موثرند بکوشد و توجه ویژه و خاص نماید.
وی در ادامه با اشاره به دیدار فرماندهان سپاه پاسداران با مقام رهبری یادآور شد: نقش سپاه در حفاظت و حراست از اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی نقشی برجسته و اثرگذار است.
حجت الاسلام موسوی یادآور شد: سپاه از ابتدای انقلاب تاکنون به عنوان بازوی ولایت با سلامتی از شرایط سخت عبور کرده و حضور مقتدرانه او خواب را از چشم دشمنان ربوده است.
امام جمعه بندرانزلی خاطرنشان کرد: سپاه جدا از مقابله سیاسی و امنیتی با دشمنان توانسته خدمات ارزنده ای در بهبود اقتصاد کشور ارائه دهد که هم به آبادانی کشور انجامیده و هم دست دشمنان را کوتاه کرده است .
وی همچنین با اشاره به سیاست نرمش قهرمانانه خاطرنشان کرد : این سیاست به شرط رعایت اصول انقلاب می تواند انجام گیرد که متاسفانه بعضی ها این مطلب را بعنوان عقب نشینی از آرا و اهداف انقلاب تلقی می کنند که قطعا این گونه نیست بلکه مصداقی از مصلحت و تدبیر است .
وی گفت: دشمنان بدانند اگر این نرمش قهرمانانه آنان را به وسوسه اندازد که ارمانها را مورد هجوم قرار دهند ، ما حاضریم از جان خود بگذریم و در دفاع از اهداف انقلاب و میهن بکوشیم .
خطیب جمعه انزلی با اشاره به اوضاع سوریه افزود : آخرین وضعیت سوریه حکایت از طرح روسیه و شکست دوره گردی و بحران آفرینی امریکا دارد و همانگونه که فرمانده سپاه قدس و حزب الله لبنان اعلام کرده اگر امریکا وارد جنگ شود سوریه مانند میدان مینی است که امریکا و همراهانش را نابود خواهد کرد و قطعا با جنگ در سوریه دیگر نام و نشانی از اسرائیل در جهان وجود نخواهد داشت .
حجت الاسلام موسوی در خاتمه انزلی را به رغم شرایط گردشگرپذیری و ورود فرهنگ ها و خرده فرهنگ های مختلف از شهر های با اعتقاد دینی بالا عنوان و از تلاش های نیروی انتظامی و دادستانی در برخورد با ناهنجاری های فرهنگی وارداتی تقدیر و تشکر کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *