82185466-70932461[1]

امام جمعه شهرستان انزلی کم توجهی به مسائل فرهنگی را از توطئه های دشمنان نطام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.
حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در خطبه های نماز جمعه این هفته انزلی، با اشاره به فرارسیدن روز حمایت از صنایع کوچک اظهار کرد: در شرایط فعلی جامعه و تنگناهای معیشتی و مشکلات موجود در امر تولید و کسب و کار ، توجه ویژه به مراکز تولید و صنایع در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده ، ضروری است.
وی افزود :براساس آمار اعلام شده درحال حاضر ۱۱۵واحد فعال صنعتی کوچک با اشتغال زایی برای یک هزار و ۵۰۰ نفر به طور مستقیم و سه هزار نفر غیر مستقیم وجود دارد، حدود ۷۰واحد هم غیرفعال هستند که امیدواریم علاوه برفعال شدن این واحدها از جوانان همین شهرستان برای بکارگیری دراین واحدهای تولیدی استفاده شود.
امام جمعه انزلی برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در راستای اشاعه فرهنگ غنی تشیع و تاسی به سیره ائمه معصومین درسراسر کشور را بسیار مطلوب توصیف و اظهار کرد: بر اساس آمار اعلام شده در مراسم اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی، متاسفانه با وجود افرادفرهیخته دراین شهرستان با درجات علمی بالا در آمار کتابخوانی و حتی حضور در این مسابقه نسبت به برخی از نقاط کمتر توجه شده است.
وی بسیاری از توطئه های دشمنان را براساس استفاده از کم توجهی و بی توجهی به مسائل فرهنگی دانست و خاطرنشان کرد: کتابخوانی به عنوان یکی از دستورات مهم دینی و تاکیدات مقام معظم رهبری باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین با اشاره به فرارسیدن ۲۳مرداد ماه و روز مقاومت اسلامی گفت: پیروزی حزب الله لبنان در این جنگ نابرابر درمقابل ارتش سراپا مسلح رژیم صهیونیستی، برای اولین بار در تاریخ ، موجب پذیرفتن شکست این رژیم غاصب شد.
وی با تاکید برعبرت آموزی انسانها دربرابر حوادث و وقایع تصریح کرد: بعد از پیروزی های به دست آمده در جنگ های لبنان و غزه، دشمنان با طراحی جنگ های نیابتی در تلاش برای دورکردن اذهان جهانیان از جنایت های رژیم صهیونیستی هستند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *