IMG_8593

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، امام جمعه شهرستان بندرانزلی اظهار کرد: در کشوری که روحیه بسیجی حرف اول را می زند و در رأس آن رهبری مدبر است که تمام موضوعات را در نظر می‌گیرد تحریم تاثیری نخواهد داشت و هیچ تحریمی برای چنین کشوری فلج کننده نیست.

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در خطبه های نمازعبادی سیاسی این هفته انزلی با گرامیداشت روز بسیج و یاد و خاطره بسیجیان گفت: بسیج مظهر عظمت ملت و نشان دهنده ی نیروی کار آمد کشور بوده و به نوعی آمادگی برای اقدام در برنامه ریزی کارهای بزرگ کشور و نظام به حساب می آید.

وی یادآور شد: بسیج رمز پایداری و عزمت ملی است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری هر نهضت و حرکت عمومی لازم است بر اساس تفکرات پایه ای و واژه سازی و نهاد سازی مستحکم شود.

وی همچنین افزود: چیزی که توانست توطئه دشمن را در اول انقلاب خنثی کند مقاومت بسیج و حضور مردمی در مقابل کوران حوادث بوده است .

حجت الاسلام شمس الدین خاطرنشان کرد: آنچنان که از فرمایشات مقام معظم رهبری دریافت می شود معیار بسیجی بودن به عملکرد است آنهم عملکردی که در جهت اعتلای میهنمان باشد؛ لذا تمام دلسوزان و تلاشگران کشور بسیجی محسوب می شوند ولو آنکه نشان این نهاد را نداشته باشند و همین امتیازات باعث شده است که تمامی قدرت های دنیا در مقابل این پیشرفت انگشت به دهان مانده اند.

خطیب جمعه شهرستان بندرانزلی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به روند مذاکرات هسته ای گفت: مقام معظم رهبری، تیم مذاکره کننده ایران را فرزندان انقلاب خوانده اند و یقینا کسی که فرزند انقلاب باشد و در این عرصه سخت بتواند این چنین در مقابل دشمنان قسم خورده تمام قد بایستد، بسیجی است.

وی تاکید کرد: ما برای تمام عزیزانی که در عرصه دیپلماسی در شرایط سخت و حساس کنونی فعال هستند از خداوند متعال قدرت، قوت، درایت و مقاومت مسئلت داریم.

به مناسبت در پیش بودن هفته بسیج فرمانده سپاه بندر انزلی سرهنگ پاسدارعلیرضا مسرور بعنوان سخنران قبل از خطبه پیرامون اهمیت و توانمندی بسیج و فعالیت های بسیج شهرستان سخنانی را در جمع نمازگزاران ایراد کرد.

خبرنگار : علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جانم

۳۰ آبان ۱۳۹۳

دوست گرامی لطفا در مورد اتفاق امروز مصلی نماز جمعه خبری به ما بده تا ببینیم چی شده آخه .واقعیت چیه؟ راسته قیام مختار داره تکرار میشه؟

یا لثارات الحسین

پاسخ

مژگان

مژگان

۳۰ آبان ۱۳۹۳

بله، حق با شماست، هیچ تاثیری نداره، جز گرسنگی مردم جز بیچارگی مردم جز بدبختی مردم بیشتر و بیشتر و بیشتر از قبل، حال همه مردم خوبه، اصلا تحریم حال همه رو خوب کرده، تحریم باید باشه تا به قولی ظرفیت ها آزاد بشه، مذاکره چرا؟ کاملا حق با شماست

پاسخ

علیرضا اسدی

۳۰ آبان ۱۳۹۳

بهتر بود این سید بزرگوار حتی یک جمله هم شده در باره مسائل انزلی هم صحبت میفرمودند مردمی که به نماز جمعه میروند علاوه بر مسائل کلان کشور دوست دارند امامت محترم جمعه اندکی هم به مسائل بندرانزلی بپردازند
برای ایشان آرزوی توفیق دارم

پاسخ

جوون این شهر

۳۰ آبان ۱۳۹۳

صحبت های امام جمعه مجترم کاملا متین است اما ای کاش در تریبون نماز جمعه انزلی از اوضاع وخیم و بیمار شهری بندرانزلی صحبت میکردند . :-(

پاسخ