82159225-70883063[1]

امام جمعه شهرستان انزلی در خطبه های این هفته نماز، حمایت از مظلومان و مستضعفان عالم را در صدر برنامه های بین المللی نظام اسلامی ایران خواند.
حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین با انتقاد از چشم پوشی مجامع بین المللی از جنایت های اخیر در کشمیر و کشتار شیعیان خاطرنشان کرد: دشمن به جاسوسی کردن و اقدامات تروریستی به عنوان دو ویژگی بارز منافقان، امید بسته است .
وی خاطرنشان کرد: سیاسیون ما بدانند که توطئه براندازی جمهوری اسلامی برای دشمن تمام نشده و در پیشبرد طرح خود ثابت قدم هستند.
وی با اشاره به ۱۷هزار شهید ترور جمهوری اسلامی افزود: گردهمایی دولت های غربی و مسئول اداره اطلاعات دولت عربستان در پاریس درجهت حمایت از منافقان، با آن پیشینه و سوابق سوء ، عین حماقت است.
حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین به مطرح شدن برنامه ۱۰ماده ای در راستای براندازی نظام جمهوری اسلامی در این گردهمایی اشاره و تصریح کرد: دولت های غربی درتلاش برای استفاده از این طرح به عنوان ابزاری برای مقابله و ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کمک منافقان هستند.
خطیب جمعه انزلی با تاکید بر لزوم مراقبت همگان در برابر اقدامات دشمنان در فضای مجازی و رسانه ها متذکر شد: انقلاب ما منحصر به مرزهای این کشور نبوده بلکه مقدمه ای برای انقلاب جهانی و ظهور حضرت ولیعصر (عج) است.
حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین با تاکید براینکه دشمن همواره به دشمنی خود ادامه می دهد، خاطرنشان کرد: دشمنان تا زمان حصول به نتیجه اصلی که براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است، از مواضع خود کوتاه نمی آیند.
وی با اشاره به فرارسیدن پنجم مردادماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران و همچنین لزوم توجه به اهمیت این فریضه الهی اظهار کرد: ستاد نماز جمعه باید بسیار فعالانه و با برنامه ای مشخص، طرح های پر محتوا و موثری را در نماز جمعه برگزار و برای بهبود آن تلاش کند.
خطیب جمعه انزلی با تشکر از حضور چشمگیر مردم قهرمان این شهرستان در نماز جمعه، از تشکیل قرارگاه نماز جمعه در بندرانزلی خبر داد و افزود: برای تشکیل قرارگاه نماز جمعه در انزلی و فعال شدن آن اقداماتی انجام شده که با توجه به اهمیت آن، همه دستگاه های فرهنگی و اجتماعی شهرستان باید با جدیت و اهتمام، حضوری فعال داشته باشند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *