DSC_0170

امام جمعه انزلی:ملت ایران با خلق حماسه سیاسی دشمنان را مایوس می کنند
امام جمعه بندرانزلی در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز ۲۴ خرداد گفت : ملت ایران با خلق حماسه سیاسی، دشمنان را ناامید و مأیوس خواهند کرد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا، حجت الاسلام ˈ سید داوود موسوی ˈ اظهار کرد : مردم با شرکت در انتخابات، علاوه بر نمایش اقتدار نظام ، همبستگی و عزم اراده ملی برای برداشتن گام های بلند در جهت حل موانع اقتصادی را فراهم می کنند .

وی خاطرنشان کرد : هر ایرانی متعهد به سرنوشت کشور و انقلاب با حضور خویش زمینه خلق حماسه سیاسی را فراهم می نماید.

خطیب جمعه انزلی گفت : در انتخابات ریاست جمهوری با هوشیاری و بصیرت ، فردی متعهد و معتقد به ولایت فقیه و دارای سابقه بالا در تدین را انتخاب کنند .

وی تاکید کرد: در انتخابات شوراها نیز دقت کنید شهر خود را به افراد لایق ، متعهد و متخصص بسپارید.

حجت الاسلام موسوی به داوطلبان شورای شهر توصیه کرد برای مردم مزاحمت ایجاد نکنند و از روش های مبتذل برای جلب آرا خودداری کنند.

وی تصریح کرد: باید توجه داشته باشید که قرار است در شورای اسلامی انتخاب شوید .

وی ادامه داد: با افرادی که به شیوه های نادرست برای جلب آرا متوسل شوند، باید برخورد صورت گیرد.

حجت الاسلام موسوی همچنین با تبریک میلاد حضرت امام حسین، حضرت ابوالفضل و امام سجاد (ع) روز پاسدار، جانباز و آزادگان را تبریک گفت .

امام جمعه بندرانزلی اظهار کرد : پاسداران با جانفشانی های خود در دوران دفاع مقدس امنیت ، آسایش و سرافرازی را برای ما به ارمغان آوردند و اکنون هم با این روحیه باعث استحکام نظام می شوند .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

امیدواریم فرمانداری انزلی قاطعانه با متخلفین انتخابات انزلی برخورد شایسته صورت دهند زیرا مدتی است فعالیت نماینده های کاندیدها برای خرید آرا آغاز شده و انشاا… مردم انزلی مشتی محکم بر دهان متخلفین خواهند کوبید و آینده جوانان شهر خود را به کاسبین و دلالان به پشیزی نخواهند فروخت …

پاسخ

guilak

گیلک

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

جناب اقای موسوی عزیز امام جمعه محترم ما کاربران این سایت فقط دیدگاهها و ایده الهای خود را بیان میکنیم و هیچ حب و بغض و غرض سیاسی و غیره نداریم.تنها انگیزه ما رضای خدا وعشق و علاقه به شهرو زادگاه ماست .متاسفانه قدرت اداری و دولتی هم نداریم تا از حق شهروندی خود به نحو مقتضی دفاع کنیم. اما شرائط شما بسیار متفاوت است و اگر شما هم به سبک و سیاق ما فقط نظر بدهید و منکرات شهر را بشمارید به هیچوجه مسموع وقابل قبول نخواهد بود .زیرا شما نماینده ولی فقیه و مسئول کمک و مساعدت و هدایت مسئولان جهت استقرار حق وعدالت اسلامی و قانونی در بندر انزلی هستید. مطمئن هستم به مسئولیت خود وقوف کامل دارید و در صورت بروز هرگونه بی قانونی و تخلف انتخاباتی و غیر انتخاباتی به نحو مقتضی برخورد خواهید نمود.

پاسخ

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

گیلک عزیز بسیار خوب گفتی ، البته با شناختی که از امام جمعه محترم شهرستان دارم ، امیدوارم که بسیار محکم با این مساله مقابله کنند. البته مسئولیت اصلی در این باره با فرماندار محترم می باشد.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰:

امام جمعه انزلی باید بدونن که ما سربازانشون هستیم اگر کمی شجاعانه تر با مشکلات و ناهنجاری های تبدیل به هنجار شده ی شهر انزلی مقابله کنن. برخی باید در این شهر متوجه شوند که دوران مافیا بازی و خان و خان بازی در این کشور به اتمام رسیده است و این مسئولیتی است که بر عهده نماینده محترم ولی فقیه در انزلی است. جناب آقای موسوی خواهشا نماز جمعه انزلی را به بستر مبارزه با زشتی های جامعه تبدیل کنید و کمی رسا تر در مقابل ظلم آشکار بایستید ما نیز تا آخرین توان از شما حمایت خواهیم کرد.

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

یکی از مکان های خرید رای نرسیده به آخر خط کوچه عکاسی میلاد ….. داخل کوچه اگه میتونید جلوشو بگیرید.

پاسخ

آبای در تاریکی

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

داور عزیز مکان های زیاد دیگه ای برای خرید رای توسط رای خران معروف انزلی وجود داره ، آقای فرماندار انزلی آیا باز هم مقابل تخلف انتخاباتی در این شهر سکوت خواهید کرد؟ شما که از سرداران هشت سال دفاع مقدس هستید ، لحظه ای به یاد همرزمانتون بیفتید که به خاطر ایران و اسلام و نظام از جونشون گذشتند . بی تعارف اگه باز هم رای خرای معروف انزلی به تخلفشون ادامه بدند یعنی در قبال شهدای گلگون کفن ایران و انزلی خیانت کردید . این دوره نوکیسه های جدیدی در انتخابات شورای شهر انزلی شرکت کردند که بعضا از مسجد و مذهب و احساسات پاک مردم انزلی پلی ساختن برای ساختن دنیا خودشون . یاد زنده یاد ملاقلی پور فیلمساز عرصه دفاع مقدس که با تعهد انقلابی و وفاداریش به آرمان های امام خمینی (ره) زشتی های و پلشتی های این گونه افراد را به تصویر کشید بخیر …

پاسخ

عرفان نوروزی

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

هر کاری کنین نمی تونین جلوی رای خریدنو بگیرین.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۰۸:

انشاا… با همکاری و مساعدت فرمانداری مفسدین و متخلفین آنچنان که شایسته است به سزای اعمال خود خواهند رسید و بازی کردن با آبروی نظام و هزینه کردن این چنینی به جز دست بردن در کیسه مردم معنی دیگری نمیتواند داشته باشد و هرگز رنگ و بوی خدمت نمیدهد و همانند فرموده امام جمعه محترم نیازمند برخورد شایسته است.

guilak

گیلک

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

رای خریدن و چلوکباب دادن مصداق واقعی دهن کجی به ارمانها و ارزوهای بزرگ مردم انقلابی ما و پشت پا زدن و اهانت به همه ایثارگریها و جانفشانیهای کسانی است که زندگیشان را فدای ایران عزیز نمودند و ارزویی جز سعادت و سرافرازی ملت ما را در دل نداشتند. درست مثل این است که کسی روز روشن و در انظار مردم مال و دارایی ما را بدزدد ولی ما دریغ از یک فریاد. اگر نسبت به این عمل زشت بی تفاوت باشیم گناه ما نا بخشودنی بوده و بسیار بدتر از عمل کسی خواهد بود که مرتکب این جنایت میشود .

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۰۴:

بله اگر دلسوزان و فرهیختگان انزلی از مسئولین بخوان مسئولین هم به وظایف قانونی شون حتما عمل میکنن. یه بخش مشکل به خود ما بر میگرده امیدوارم انزلی در این انتخابات شاهد فصلی تازه باشه …

آبای در تاریکی

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

از سربازان گمنام امام زمان (عج) می خواهیم موقع خرید و فروش رای ها وارد عمل شده و از این عمل شنیع و ضد انقلابی جلوگیری کنند .

پاسخ