IMG_9311

به گزارش اختصاصی سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، امام جمعه شهرستان بندرانزلی در نماز عبادی سیاسی جمعه با بیان اینکه مسائل فرهنگی و عمومی شهرستان مطلوب نیست خاطر نشان کرد: کوتاهی بعضی از دستگاهای فرهنگی باعث ایجاد چنین وضیعت نامطلوبی شده است.
سید عبد الجواد شمس الدین همچنین تاکید کرد: تذکرات لازم به مسئولان مربوطه داده شده است و اکنون منتظر هستیم اقدامات اصلاحی انجام شود، بنده به جد پیگیر این موضوع هستم و بعضی کارها مقفول واقع شده است و دستگاه های فرهنگی اصلا آن را دنبال نمی کنند.
وی در ادامه افزود: هر کاری را نمی توان به عنوان کارهای فرهنگی دانست و امور فرهنگی باید سابقه انقلابی داشته باشند.
خطیب جمعه بندرانزلی با اشاره به مراسماتی که به دور از فرهنگ شهرستان هستند اذعان داشت: بعضی از مراسمات به منبع درآمد برای عده ای خاص و محفلی برای خودنمایی تبدیل شده است و امور مذکور در واقع بیشتر به عنوان کار هنری شناخته می شود و با امور فرهنگی سنخیتی ندارد و تنها دست زدن برای مردم آرامش خاطر ایجاد نمی کند.
شمس الدین با بیان اینکه کار فرهنگی بسیار و گسترده است و به تنهای کار یک نهاد و دستگاه نیست تصریح کرد: همه باید وارد عرصه شوند و با انتقادات و نظرات خود کارهای فرهنگی را پیش برده و در این امور از مردم انتظار داریم پیشنهادات و نظرات خود را حتما از رسانه ها و ائمه مساجد به ما منتقل کنند.
وی در بخش دیگری ازخطبه های نمازجمعه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شانزدهم آذرماه ۱۳۳۲ خاطر نشان کرد: دانشجویان مسلمان ایران از دیرباز روحیه ای آزادیخواه و استکبارستیز داشتند و نقاط نورانی تاریخ جنبش های دانشجویی همچون ۱۶ آذر۳۲ و یا ۱۳آبان ۵۹ از برگهای زرین تقویم است که به شور و شعور دانشجویان آگاه ما صحه می گذارد و انشا الله نقشه های شوم دشمنان ایران و اسلام را که ایجاد بی تفاوتی میان دانشجویان و دانشگاهیان است خنثی خواهد کرد.
خبرنگار : علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

ليلا

۱۵ آذر ۱۳۹۳

روزی که امام جمعه سابق انزلی تشریف میبردند فرمودند حاج آقا شمس الدین از اساتید بنده بودند ونسبت به انزلی سفارشات لازم را کردم وایشون نسبت به مسائل شهر پیگیرتر هستند ،خداروشکر ایشون یکی از بزرگان دلسوز این شهر هستند که انشاءالله با پیگیریها وممارستشون در کنار دیگر دلسوزان شهر روزهای خوبی برای شهر بندری زیبامون رقم بخوره ومطلب خیلی خوبیکه حاج آقا مرتب تاکید میکنند استفاده از نظرات مردم وقشرجوان است که واقعا هم ترتیب اثر میدهندچقدر خوبه جوانان وایده پردازان دلسوز شهر جلسات وهم اندیشیهای سازندشون رو با امام جمعه محبوب شهر در جریان بگذارند تا شهر عزیزمون رو از این بحران نجات دهیم.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۳۶:

:yes: :yes: :yes:

sinaclub

sinaclub پاسخ در تاريخ آذر ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۵۵:

:yes: :yes:

علیرضا اسدی

۱۵ آذر ۱۳۹۳

یک آدم وارد جواب این معمایی که امروز رانندگان تاکسی برام رقم زدند رو بده: از میدان کریم بخش سوار شدم تا ناسیونال ۱۰۰۰ تومن گرفت برگشتنی همان مسیر را یکی دیگر ۵۰۰ حساب کرد!!! شما از همین مثال ساده حساب کنید … اصلا قانونی در کار هست؟

پاسخ

3eyedAli پاسخ در تاريخ آذر ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۰۳:

باید کد تاکسی اولی رو بر می داشتین و می بردین اتحادیه تاکسی داران تا به جواب سئوالتون می رسیدین

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۴۶:

پیشنهاد سید علی عزیز بسیار عالی است.یکی از معضلات مردم ما این است که نمی دانم شاید بر اثر بی توجهی مسئولان از آنها نا امید شده اند و دچار بیماری مهلک بی تفاوتی گردیده اند.بی تفاوتی نسبت به اتفاقات در جامعه ممکن است به ظاهر کار خیلی بی دردسر و راحتی باشد اما همچون آفت جامعه را متلاشی می کند.ظالمان جری تر و ضعیفان را ضعیف تر می شوند.بیاییم خود را تغییر دهیم تا وعده خداوند محقق شود و سرنوشت ما تغییر کند.