IMG_6512

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، امام جمعه بندرانزلی در نماز عبادی سیاسی جمعه با بیان تاسف از اینکه ملوان مبتلا به عدم موفقیت در صحنه های ورزشی شده است از مسئولان خواست که به این تیم توجه بیشتری داشته باشند و زمینه‌ی موفقیت این تیم را فراهم کنند.

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین با تاکید بر این موضوع که عدم موفقیت یک تیم محبوب چون ملوان در سطح کشور و شهرستان باعث سرخوردگی طرفداران می‌شود اظهار کرد: بسیاری از طرفداران بعد از بازی دچار اضطراب می‌شوند و این قطعا برای جامعه آثار منفی خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: مسئولان مربوطه باید هرچه بیشتر و بهتر از گذشته عمل کنند، امیدواریم بعد از این تغییر و تحولات شاهد موفقیت های روزافزون تیم بزرگ ملوان باشیم.

خطیب جمعه شهرستان بندرانزلی همچنین با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری تصریح کرد: ترویج امر ورزش در بین جوانان از خواسته‌ها و بیانات همیشگی مقام معظم رهبری بوده است و باید این مهم سرمشق مسئولان انزلی نیز باشد.

امام جمعه انزلی که شهر انزلی را ورزشی و مردمش را ورزش دوست می‌دانست در توصیه ای به مسئولان شهری گفت: ورزشی بودن مردم این شهرستان می طلبد که همه ی مسئولان دست اندرکار نسبت به جوانان غیور این شهر با حساسیت بیشتری تصمیم گیری کرده و فضا را برای شرکت عزیزان در صحنه های ورزشی کشوری و جهانی آماده کنند.

شمس الدین در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه تالاب بین المللی انزلی وضعیت منحصر به فردی دارد در جمع کثیر نماز گذاران خاطر نشان کرد: چرا برای جلوگیری از ورود پسماندها و آلودگی ها کاری صورت نمی گیرد؟ نباید برای حفظ منافع عده ای خاص، محیط زیست از بین برود، نباید سرنوشت این تالاب مظلوم چون دریاچه ارومیه شود.

وی با اشاره به اینکه احیا سازی بعد از نابودی تالاب، نوش دارو بعد از مرگ سهراب است تاکید کرد: مسئولان وظیفه سنگینی دارند و این ها حق الناس است، امیدواریم برای حفاظت از تالاب جدی تر از گذشته گام بردارند.

خطیب جمعه شهرستان بندرانزلی همچین با اشاره به گرامیداشت سالروز تاسیس وزارت اطلاعات اظهار داشت:  کار این مجاهدان نظام مقدس حفاظت از امنیت کشور در داخل و خارج است، این سربازان گمنام امام زمان (عج) نه دیده و نه شناخته می شوند و مجاهدت با اخلاص این عزیزان براستی قابل ستایش است.

خبرنگار : علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مهدی

۲۶ مهر ۱۳۹۳

دمت گرم

پاسخ

majid

majid

۲۶ مهر ۱۳۹۳

ممنون از امام جمعه که دغدغه مردم انزلی یعنی ملوان رو درک کردن.ملوان نباید سقوط کنه و واقعاً عدم نتیجه گیریش مردم شهر رو سرخورده کرده
تیم مدیرعامل نداره هنوز و محجوب گول ایراندوست رو خورد و بازیکنای اسمیمون رو دک کرد .
تیم نیاز به بازیکن اسمی وبا تجربه داره

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

زنده باشید حاج آقا

پاسخ

۲۶ مهر ۱۳۹۳

با درود به همه انزلیچی ها ی اصیل ودوستداران نجیب وبی ریای انزلی///////البته در زمینه نظر خواهی و گزینش مردم انزلی روی مسائل م ختلف متوجه شهر انزلی طبعا می شه تا فردای قیامت به موضوعاتی اشاره و تمرکز داشت // اما بیشنهاد می کنم ابتدا به ساکن یک نظر خواهی بزاری مثلا تحت عنوان :گزینش تیم ارمانی-ایده ال و تاریخی //ملوان بندرانزلی// که کاربران و دوستداران انزلی وملوان هر یک فراخور ذهنیات و سن وسال و خاطرات و افکار و سلایقشون تیم و ترکیب ارمانی //ملوان بندرانزلی// رو از دل ۴۶ سال فعالیت از هر حیث مثبت ملوان معرفی کنن // ت ابعد ها مشخص بشه حداقل از لحاظ اماری و کمی //۱۱ نفر برتر و ترکیب ارمانی در تاریخ تیم فوتبال ملوان بندر انزلی چیست؟؟//با سباس

پاسخ

۲۶ مهر ۱۳۹۳

…حرامتان باد//حرامتان باد و حرامتان باد///زر و زیور و تاج و تختی که به بهای بیگانگی ملوان از ذات و اصالت مردمی و باج نده اش فراهم ساختید////با شمایانم!ای به ظاهر خودی های ملوان و ای انان که مدام بر طبل توخالی عشقتان به ملوان و به انزلی می کوبید و رذیلانه ترین اوازهایتان در زمینه خاطر خواهی ملوان!!گوش فلک را کر کرده///چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند////حرامتا ن باد ای چباولگران یکی از مواریث غرور انگیز فرد فرد ما انزلیچی ها :ملوان

پاسخ

guilak

گیلک

۲۶ مهر ۱۳۹۳

با تشکر از امام جمعه محترم برای اینکه به دغدغه ها و علائق مردم انزلی اهمیت میدهند.امیدوارم حضور جدی تری در این عرصه ها داشته باشند.اما در خصوص معضل تالاب لازم است به استحضار ایشان برسانم که از یکی دو سال قبل از انقلاب تا امروز و با اطمینان میگویم بیش از سی و پنج سال است که حضرات مشغول لایروبی و احیای رودخانه ها و تالاب هستند.شانس آوردیم همان سالهای اول شنبه بازار روگا را لایروبی کردند وگرنه دیگر چیزی از آن باقی نمی ماند و بکلی می خشکید.در این سالها کار اساسی انجام نشده فقط به ارائه امار و ارقام و عقد قرارداد با شرکتهای مختلف گذشته است.ایکاش مسئولان بالادستی دولتی و یا نماینده های انزلی در مجلس شورای اسلامی و یا هر شخصیت مسئول و دلسوز دیگری یک تحقیق و تفحصی در این زمینه انجام می دادند و به علت تاخیر انجام این پروژه پی می بردند.الآن هم که یک شرکت ژاپنی مشغول است و خدا می داند اینها چه کیسه ای برای ما دوخته اند.برای حضرتعالی و همه مسئولان صدیق آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۲۶ مهر ۱۳۹۳

ممنون از امام جمعه محترم.ما از شما خواستاریم تا جدی تر پیگیری کنید.کاش میشد مسئولین بی لیاقت را از هرگونه مدیریتی عزل کرد
انزلی دروازه اروپا

پاسخ

انزلیچی

انزلیچی

۲۶ مهر ۱۳۹۳

محمد علی نجفی وعده داد: تالاب بین المللی نفس های آخرش را نمیکشد و من نگرانی شما را درک میکنم و از دغدغه ی مردم انزلی به عنوان استاندار گیلان تشکر میکنم.
حتما باید تالاب خشک شه تا اونوقت تازه یه کاری انجام بدن.

پاسخ

جوون این شهر

۲۶ مهر ۱۳۹۳

ممنون از امام جمعه مردمی که دغدغه مردم انزلی را درک میکنند . حرفهای ایشان به عنوان نماینده رهبری در شهرستان حکم بیانات رهبری را دارد . مسئولان مدتی است در خواب ناز هستند و نظرات مردم برایشان مهم نیست . ان شا الله سخنان ایشان تاثیرگذار باشد.

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۲۶ مهر ۱۳۹۳

ممنون :inlove:

پاسخ