DSC_0589

امام جمعه بندرانزلی در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت : مردم ما در انتخابات امسال همچون عرصه های علمی حماسه می آفرینند .

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا، حجت الاسلام ˈ سید داوود موسوی ˈ اظهار کرد : به فضل پروردگار در سال حماسه سیاسی مردم وفادار به امام و رهبری با حضور چشمگیر خود در انتخابات عالم را در اعجاب فروخواهند برد .

وی متذکر شد : در خصوص ارتباط با امریکا بنا بر این است که اگر این کشور حسن نیت نشان دهد ، ارتباط داشته باشیم .

وی خاطرنشان کرد : امام راحل بارها فرمودند ما نه دنبال کشور گشایی هستیم و نه قطع رابطه و امروز رابطه حسنه ای با کشورهای استقلال یافته داریم .

حجت الاسلام موسوی تصریح کرد : ایران اسلامی اگر وابسته به امریکا بود امروز به مدارج علمی و برتریهایی که داریم نمی رسید همانگونه که امام و رهبری فرمودند این تنها قطع رابطه ای بود که به ما عزت داد .

وی تاکید کرد : امروز ما به عنوان کشوری مطرح گوی سبقت را ربوده ایم و این همه به برکت همین تحریم ها بوده و همین روزها است که ایستادگی ملت ایران در استفاده به حق از انرژی هسته ای به بار خواهد بنشیند .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۱۷ فروردین ۱۳۹۲

امید است امام جمعه محترم بیشتر به مسایل شهرستان بپردازند تا مسایل کشوری و جهانی و از این تریبون مقدس برای پیشرفت هرچه بیشتر شهرستان استفاده نمایند.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵:

مطمئنا همینطوره، البته آقای موسوی اخبار شهرستان انزلی رو پیگیری میکنن و چند هفته پیش به مساله ورزش بانوان اشاره کردن و از تیم فوتبال بانوان حمایت کردن که جای تشکر داره، مطمئنا با دخالت بیشتر و اشراف بیشتر در مسائل شهر، جوانان بیشتری هم جذب نماز جمعه میشوند.