81475883-6223454

امام جمعه بندرانزلی در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به جنایتهای داعش، تحولات کشورهای اسلامی، مذاکرات هسته ای و اهانت به ساحت پیامبر گفت: اینها آن پیچ خطرناک تاریخی است که رهبر انقلاب هشدار داده و متذکر شده اند که هوشیاری و آمادگی از عوامل پیروزی انقلاب است.

حجت الاسلام سید عبدالجواد شمس الدین اظهار کرد: دشمن از همه جهات با آمادگی وارد میدان شده است.

وی یادآور شد: هفته گذشته جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن فرماندهان حزب الله و سردار ایرانی بوقوع پیوست ولی رژیم صهیونیستی بداند خطای بزرگی انجام داده و همانگونه که سیدحسن نصرالله و فرمانده سپاه اعلام کردند، جواب این عمل به زودی کوبنده و دندان شکن خواهد بود.

خطیب جمعه انزلی تصریح کرد: باید فرمایشات امام(ره) را اجرا کنیم، چراکه ایشان در جریان سلمان رشدی قاطعانه برخورد کرد و اگر آن حکم اجرا می شد، کسی جرات اهانت به پیامبر را نمی یافت.

حجت الاسلام شمس الدین افزود: امام (ره) آزادی به شکل غربی را که موجب تباهی جوانان می شود، محکوم می کنند و ترویج آن را حرام می دانند؛ این حکم یک ولی فقیه است.
منبع: انزلی – ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۴ بهمن ۱۳۹۳

دکتر ظریف با کیاست و سیاست کامل وارد عمل می شود و مردم به او هم اعتماد دارند هم علاقه.میداند وقتی با سیاست مداران غربی صحبت میکند نیازی نیست دعای فرج بخواند! میداند که هر سخن جایی دارد

پاسخ

مژگان

مژگان پاسخ در تاريخ بهمن ۴ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۵۴:

:yes: