امام جمعه بندر انزلی

امام جمعه بندر انزلی

امام جمعه بندرانزلی در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: دستاورد حماسه ۹ دی افزایش اقتدار نظام و کنار رفتن نقاب نفاق و مشخص شدن جبهه وفاداران و خائنان به نظام بود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈسید داوود موسویˈ خاطرنشان کرد : حضور میلیونی مردم پتک محکمی بر سر استکبار و آزمونی دیگر برای نظام اسلامی بود و همه در ۹ دی شاهد حمایت مردم از نظام و ولایت فقیه بودند .

خطیب جمعه انزلی با تبریک آغاز سال میلادی به مسیحیان اظهار کرد : از خداوند می خواهیم سال جدید میلادی همانگونه که عیسی بن مریم (ع) پیامبر صلح و آرامش بود، جهان به این سو پیش رود.

وی با اشاره به اربعین حسینی از هیات های عزاداری و ارادتمندان به آن حضرت تقاضا کرد در احیاء اربعین و آیین ویژه این روز بکوشند.

حجت الاسلام موسوی همچنین به سالروز ابلاغ پیام امام(ره) به گورباچف اشاره و تصریح کرد : امام چون جد بزرگوارش در زمان فروپاشی کمونیسم با اطمینان به ابرقدرت های زمان نامه نوشت و آنان را به خداجویی دعوت کرد.

وی یادآور شد: یکی از هشدارهای مهم رهبری توجه به حفظ وحدت است و باید مسوولان با عنایت به این مهم، موجب آرامش در مردم شوند.

امام جمعه بندرانزلی در خاتمه با قدردانی از نیروی انتظامی برای حفظ آرامش و امنیت کشور اضافه کرد: ما گوش به فرمان رهبری هستیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *