IMG_5763

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، امام جمعه انزلی در جلسه کار گروه فرهنگی اجتماعی فرمانداری انزلی با اشاره به دلیل نابسامانی در سطح کشور و جامعه به مقابله با برنامه ریزی دشمنان تاکید کرد.

امام جمعه انزلی در ابتدای سخنان خود قاعده ی برگزاری این جلسات را مباحث اصلی دانست و افزود: اینکه عزیزان به فکر افتادند و در خصوص معضلات اجتماعی تصمیم به برنامه ریزی برای آینده دارند بسیار خوب اما متاسفانه دیر است.

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین با بیان اینکه ۳۶ سال از پیروزی انقلاب می گذرد و در هر دوره ای مشکل خاصی وجود داشته است خاطر نشان کرد: دولت ها هر کدام بر اساس یک محور عمل کردند و هیچ کدام مسائل فرهنگی و اجتماعی را لحاظ نکردند و متاسفانه عده ای نیز در صدد سوء استفاده بر آمدند و ما حتی خود نیز در زمینه های دیگر به اهداف خود نرسیدیم.

وی که اعتقاد داشت اگر توسعه اقتصادی محقق می شد آسیب اجتماعی نداشتیم تاکید کرد: دلیل نابسامانی های اجتماعی عمدتا فقر و مشکلات اقتصادی در زندگی است.

امام جمعه انزلی به برنامه ریزی دشمن که با دقت و سرعت در حال اجرایی شدن است اشاره نمود و تصریح کرد: در برابر هجمه و برنامه ریزی های دشمن مکث و تعلل کردن خطاست، اگر تعللی صورت گیرد همه چیز از دست رفته است و تخلل در مسائل فرهنگی جایز نیست.

عبدالجواد شمس الدین در جلسه شورای فرهنگی فرمانداری انزلی گفت: اگر بخواهیم در این برنامه که از ضروریات کشور و انقلاب است موفق شویم حداقل باید در برنامه ریزی ها مبنای کار و طراحی را مبانی دینی و دستورات الهی قرار داده و طبق دستورات اسلامی برنامه ریزی کنیم.

وی همچنین اضافه کرد: نباید به دنبال ایده پردازی های دیگران باشیم، اگر اینگونه رفتار کنیم گرفتاری ها ادامه خواهد داشت و تنها مزیت جمهوری اسلامی ایران به دیگر کشورها این است که بنیان و اساس کشور بر پایه ی دین استوار است.

امام جمعه انزلی در بخش دوم سخنان خود خاطر نشان کرد: وقتی به نتیجه می رسیم که همه دستگاهها با عزمی ملی و جدی برای عملیاتی کردن طرح و برنامه های مطرح شده اقدام کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین با آرام خواندن وضعیت کشور بیان کرد: در وضعیت حساس کشور خوشبختانه نسبت به دوره های گذشته بین دستگاههای مختلف نظام کمترین اختلاف و تنش وجود دارد، این همکاری و همدلی و عزم ملی باید در اجرای همه ی برنامه ها محقق شود.

وی در پایان سخنان خود عنوان کرد: یک بعدی نگریستن به مسائل کشوری نیز خود یک خطا به حساب می آید و باید در کنار مسائل فرهنگی، توسعه اقتصادی و سیاسی را نیز لحاظ کرد.

خبرنگار: علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

a.n.z

۱۱ مهر ۱۳۹۳

امیدواریم امام جمعه محترم به مشکلات داخلی شهر انزلی بیشتر توجه داشته باشند ابتدا باید با استکبار داخلی که مانع پیشرفت شهر انزلی شده مبارزه کرد بعد بریم سراغ استکبار جهانی!!!

پاسخ

امامت جمعه انزلی پاسخ در تاريخ مهر ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴:

بسم الله الرحمن الرحیم

باتشکر،آمادگی استفاده ازنظر و راهنمایی شماوسایر عزیزان را داریم.

سید عبدالجواد شمس الدین
رایانامه امامت جمعه انزلی:
bandareanzali@imamatjome.com

ليلا

۱۱ مهر ۱۳۹۳

باسلام وتشکر ازامام جمعه محترم شهرمون وازاینکه باتوجه به مشاغل مربوط به خودشان همدل وهمراه سایت محبوب خبری وجوانان این شهر هستند جناب اقای میر شمس الدین حتما به زودی برای عرض ادب وبررسی مشکلات شهرمان خدمت حضور میرسیم ودرراه آبادانی شهرمان جوانان دلیر انزلی کنارتان هستند به امید آبادانی انزلی وبازگشت هرچه زودتر انزلی چی های دور ازوطن به خانه وزادگاهشان.
چقدرخوبه که مقامات شهریمون مثل امام جمعه عزیز،شهردار عزیز ودیگر مقاماتی که مطالبمون رو مطالعه میکنند دست یا علیشون وبلند کردند دوستان خوبم فکرکنم دیگه نوبت ما باشه که همراه مسئولین دلسوزمون همگام وهمراه عمل کنیم.
پیش به سوی انزلی آباددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

پاسخ