80486075-3607893

بندرانزلی – امام جمعه بندرانزلی در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: حماسه آفرینی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس عامل افتخارات علمی و هسته ای امروز ما است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈسید داوود موسویˈ با اشاره به سالروز حماسه آفرینی دانشجویان در هویزه اظهار کرد: در تاریخ دفاع مقدس مظلومانه ترین حادثه قتل عام دانشجویان توسط دشمن بعثی در هویزه بود.

وی یادآور شد: این جوانان پاک در حالی که نام حسین ابن علی (ع) بر لبانشان بود تا آخرین نفس جنگیدند و حسرت تسلیم را بر دل دشمن گذاشتند.

وی در ادامه با اشاره به سالروز کشف حجاب توسط رضاخان افزود: طرح کشف حجاب که توسط استعمار انگلیس برای مهار اسلام در خاورمیانه در چند کشور به اجرا در آمد عملا موفق نشد زیرا دین داران با غیرت با این طرح مخالفت و مقاومت کردند و این حرکت به طور شکست خورده در ترکیه و ایران به اجرا در آمد .

خطیب جمعه انزلی با بیان این که امروز حاکمان دل در گرو دین دارند با سهل انگاری و مماشات ما این طرح در حال به ثمر رسیدن است، هشدار داد؛ اگر جامعه به سمت بی غیرتی برود و هویت حجاب که با ارزش ترین اثر عفت عمومی جامعه است از بین برود ، دیگر چیزی برای ما نمی ماند.

وی یادآور شد: مسوولان دل سوز و جوانان که دل در گرو دین دارند باید همت کنند و در مقابل این هجمه فرهنگی بایستند .

حجت الاسلام موسوی با اشاره به برگزاری رزمایش تخصصی نیروی دریایی در آبهای خلیج فارس تصریح کرد: این رزمایش نشانگر اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده و پیام دیگرش نیز هشداری به فتنه انگیزان و دشمنان بود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *