81295433-5922824

امام جمعه جدید انزلی در دیدار با مسوول و اعضای خانه قرآن کریم این شهرستان گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب برگزاری جلسات قرآنی به صورت تخصصی و کاربردی در جامعه بویژه بین قشر جوان اثرگذارتر است.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی خانه قرآن کریم بندرانزلی به ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈ سید عبدالجواد شمس الدینˈ در این دیدار با اعلام آمادگی برای همکاری با مؤسسه خانه قرآن، افزود: باید با اجرای برنامه های جذاب قرآنی گام اساسی در تحقق اهداف نهضت یادگیری، حفظ و مفاهیم قرآن کریم برداریم.

مسوول مؤسسه خانه قرآن کریم بندرانزلی نیز در این دیدار با ارائه آماری از تعداد ۸۴ مکتب و ۲۸ کلاس آموزشی در دو بخش خواهران و برادران اظهار کرد: طبق اساسنامه مؤسسه خانه قرآن تحت نظارت امام جمعه شهرستان فعالیت می کند.

ˈسیف اله مسرورˈ با اشاره به فعالیت این مرکز با کمک های نقدی و معنوی خیران افزود: با توجه به این مساله موسسه اقدام به افتتاح مرکز مجمع خیرین قرآنی کرد که با گذشت قریب یک سال ۳۰۰ نفر عضو دارد.

به گزارش ایرنا، مؤسسه خانه قرآن انزلی از سال۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز کرد. آموزش عمومی و تخصصی بیش از۱۴هزار قرآن آموز، کسب بیش از ۶۲۸ رتبه کشوری، منطقه ای و استانی توسط قاریان این موسسه ، جذب و آموزش ۱۱۰ استاد و مربی قرآن و بهره مندی از آنان در کلاس ها و جلسات موزش قرآن ، برگزاری بیش از ۷۵ محفل انس با قرآن ، ۱۲ دوره کلاس تابستانی و اعزام چهار قاری به کشورهای عربی از جمله فعالیت های این موسسه است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *