82133059-70834813[1]

امام جمعه شهرستان انزلی در خطبه های این هفته نماز جمعه بر لزوم شناسایی نقشه ها و توطئه های دشمنان جنایتکار در هر میدان مبارزه تاکید کرد .
حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین اظهار کرد: لازمه غلبه بر دشمنان خصوصا رژیم کودک کش اسراییل ، تقویت توان نظامی، اقتصادی، سیاسی جامعه اسلامی درعین خودکفایی و استقلال است.
وی با تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی دشمن شکن روز جهانی قدس متذکر شد: شرایط موجود در منطقه و شرارت هایی که علیه جهان اسلام صورت می گیرد مشکلات امنیتی ، اجتماعی و اقتصادی فراوانی را به بار آورده است.
وی با بیان این که حاکمان سعودی با ارتکاب جنایت های متعدد در کشورهای اسلامی ازجمله یمن ، بحرین، سوریه، افغانستان و عراق روی سفاکان تاریخ را سفید کرده اند، افزود: خیانت اخیر برخی دولت های منطقه در ارتباط مجدد با رژیم صهیونیستی در روزهای منتهی به روز قدس به مانند خنجری از پشت بر خط مقاومت اسلام علیه کفر و مردم مظلوم فلسطین است.
حجت الاسلام شمس الدین خاطرنشان کرد: نامگذاری جمعه آخر رمضان به نام روز قدس از سوی بنیانگذار انقلاب اسلامی و استقبال عمومی جهان اسلام با حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی های هرساله ، از نقاط قوت اسلام و انقلاب اسلامی است.
خطیب جمعه انزلی تحقق اقتصاد مقاومتی را نیازمند داشتن نیروی انسانی کارآمد و مفید برای فراهم سازی زمینه های استقلال اقتصادی و افزایش قدرت برای کشور دانست و یادآور شد: از حدود ۶۰سال قبل تاکنون طرحی به نام جنگ جمعیتی در آمریکا با هدف کاهش جمعیت در جهان به دو میلیارد نفر درجهت تامین منافع غرب و صهیونیست ها در دستور کار قرار گرفته است.
وی به کشتار مسلحانه و غیرمسلحانه به عنوان دو مرحله اصلی اجرای این طرح توسط دولت های استعمارگر غربی اشاره و تصریح کرد :متاسفانه درقبال کشتار انسان ها توسط جنایتکاران و ایادی استکبار جهانی با راه اندازی جنگ در منطقه از سه دهه گذشته در جهت از بین بردن نسل انسان ها، سازمان ملل به صورت وقیحانه با دریافت پول، عربستان را از فهرست جنایتکاران جنگی خارج می کند.
امام جمعه انزلی انتشار و گسترش بیماری های دست ساز منجر به کشتار جمعی از قبیل ایدز و ابولا را نیز از شیوه های کشتار غیرمسلحانه دشمنان برشمرد و خاطر نشان کرد: آموزش ارتباط جنسی آزاد، رواج سقط جنین، تک فرزندی و بالابردن سن ازدواج و اشتغال زنان در جامعه از جمله ترفندهای دشمنان در اجرای طرح جنگ جمعیتی است.
حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین به تبلیغ و ترویج فساد و همچنین افزایش فشارهای اقتصادی و رشد بیکاری با ایجاد تحریم در راستای بالابردن سن ازدواج جوانان اشاره و بیان کرد: متاسفانه در ۱۶اسفند سال ۷۱گروه های بین المللی اقدام در کنترل جمعیت، علاوه بر معرفی ایران به عنوان کشور موفق در کنترل جمعیت، خواستار الگوبرداری کشورهای دیگر از ایران شدند.
امام جمعه انزلی با تاکید بر لزوم جبران مافات مسئولان گذشته کشوری با فرهنگ سازی در راستای افزایش جمعیت و مقابله با جنگ جمعیتی تصریح کرد: متاسفانه با توجه به آمار موجود باید همگان با کاهش سن ازدواج و افزایش جمعیت کشور، نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کنیم ./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *