امام جمعه بندرانزلی قانونمندی و بی طرفی مجریان برگزاری انتخابات را از اولویت ها دانست و تاکید کرد: با ایجاد فضای امن انتخاباتی، باید زمینه اعتماد بیش از پیش مردم را فراهم کنیم.
سید عبدالجواد شمس الدین در آخرین نماز سیاسی – عبادی جمعه شهرستان بندرانزلی در سال ۹۵ با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به عنوان پشتوانه انقلاب اسلامی اظهار کرد: نوع رفتار مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات در جهت افزایش مشارکت مردم بسیار تاثیرگذار است.
وی افزود: ملت شریف ایران همواره و در همه عرصه های انقلاب اسلامی نشان داده اند که پای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی تا نثار خونشان ایستاده اند اما نباید برخی رفتارها موجبات دلسردی مردم را فراهم آورده و با بی تاثیر دانستن مشارکت خود در امور مهم کشور از جمله انتخابات، دلسرد شوند.
امام جمعه انزلی تصریح کرد: همواره به مردم توصیه می کنیم که در هر شرایطی نباید مایوس و دلسرد شده و همواره پشتیبان ولایت و انقلاب باشند؛ مسئولان هوشیار باشند که با ایجاد فضای امن انتخاباتی موجبات اعتماد مردم را فراهم آورند.
وی در ادامه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در عمل به اقتصاد مقاومتی گفت: باید اقتصاد مقاومتی در معیشت افراد جامعه دیده شده و در زندگی مردم تاثیرگذار باشد.
امام جمعه بندرانزلی با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز و آغاز سفرهای نوروزی تاکید کرد: علاوه بر لزوم فراهم سازی شرایط لازم میزبانی برای مسافران و گردشگران به این شهر، امیدواریم آسیب رفتاری و فرهنگی کمتری به شهرستان منتقل شود.
وی در ادامه با اشاره به تقارن سالروز تولد معمار کبیر انقلاب اسلامی و میلاد دخت نبی اکرم (ص) و روز مادر یادآور شد: وظیفه مادری مسئولیت خطیری در جامعه اسلامی است و توجه به مسئولیت مهم پدر و مادر بودن از توصیه های اکید دین مبین اسلام است./ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *