حجت الاسلام سید عبدالجواد شمس الدین روز چهارشنبه در آیین به اهتزار درآمدن پرچم بارگاه رضوی در مقر ستاد ناوگان شمال اظهار کرد: این افتخار که امروز نیروی راهبردی دریایی ، آب های بین المللی را با اقتدار در می نوردد و حضورش را به اثبات می رساند، به برکت انقلاب اسلامی است .
وی اجرای مقتدرانه رزمایش های بسیار پیشرفته و موفق نظیر رزمایش ولایت ۹۴ را موجب سرافرازی ارتش و کشور دانست و افزود: نیروهای مسلح ما از حضیض وابستگی، به برکت انقلاب به جایی رسیده اند که امروز در همه عرصه ها با مستکبرین و قدرت های جهان قادر به هماوردی و مقابله است.
وی خاطرنشان کرد: خداوند موانع پیشرفت کشور را برطرف و به برکت رهبری مقتدر و مردم بصیر، دست دشمنان از اشوب در این کشور کوتاه کرد .
امام جمعه انزلی متذکر شد: اگر امروز دشمنان کارشکنی می کنند و می خواهند مانع اقتدار کشور و دسترسی به علوم و فنون شوند، باید بدانند این کشور مستظهر به نور پیغمبر و ائمه(ع) است .
حجت الاسلام شمس الدین افزود: مردم در تبعیت از رهبری در مسیری که امام ترسیم فرموده، به پیش خواهند رفت و این قرن را قرن شکست مستکبرین خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد : مردم فردا در مراسم ۲۲ بهمن در سراسر کشور با حضور چشمگیر و دشمن شکن، اقتدار نظام اسلامی را به اثبات خواهند رساند .
امام جمعه انزلی افزود : مردم ما با عزم و اراده و انگیزه بالا در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان حضوری گسترده خواهند داشت و با انتخاب افراد مومن، انقلابی و ارزش مدار دشمنان را مایوس خواهند کرد.
وی نامگذاری منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش به نام مبارک علی بن موسی الرضا و به اهتزاز در آمدن پرچم آن حضرت در این منطقه را موهبتی الهی خواند.
امام جمعه انزلی در خاتمه ابراز امیدواری کرد همانطور که کشور تحت حمایت علی بن موسی الرضا است، این اقدام مبارک برای شهرستان و خطه برکات ویژه ای داشته باشد.
امروز (چهارشنبه) با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش، پرچم مقدس بارگاه امام مهربانی ها علی بن موسی الرضا در مقر ستاد ناوگان شمال در بندرانزلی به اهتزاز درآمد.
مقر ستاد فرماندهی ناوگان شمال و منطقه چهارم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بندرانزلی واقع است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *