DSC_0589

امام جمعه بندرانزلی در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت : مردم ایران با حضور پرشکوه در انتخابات خرداد دشمنان جمهوری اسلامی را مایوس خواهند کرد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام ˈ سید داوود موسوی ˈ اظهار کرد : همانطور که در ۲۲ بهمن سال ۹۱ اقیانوسی از امت وفادار به امام و رهبری به پا خاست در سال ۹۲ باید یک حرکت سیاسی عظیم در انتخابات ریاست جمهوری داشته باشیم .

وی افزود : همانگونه که رهبری فرمودند همه گروهها و سلایق و کسانی که دل در گرو امام و شهدا دارند باید احساس مسئولیت کنند و این تکلیف است که هرکس انقلاب را قبول دارد در عرصه انتخابات شرکت کند و همه سلایق حضور یابند .

خطیب جمعه انزلی در ادامه با اشاره به روز ۱۲ فروردین تصریح کرد : مردم ایران اسلامی ۱۲ فروردین ۵۸ با حضور در پای صندوقهای رای با ۲۴ / ۹۸ درصد به جمهوری اسلامی رای مثبت دادند و این عملا آغاز اولین حکومت اسلامی و مردم سالاری دینی بعد از گذشت ۱۴۰۰ سال بود .

وی با بیان این که جمهوری اسلامی با رهبری یک روحانی مقتدر به انزوای دین در قرن بیستم پایان داد افزود : این نظام الگو برای همه کشورهای اسلامی شده است که خواهان عزت و آقایی خود هستند .

حجت الاسلام موسوی خاطرنشان کرد : با نگاهی به کارنامه جمهوری اسلامی خواهیم دید که هر سال به مجد و عظمت این نظام افزوده می شود .

وی اضافه کرد : همانگونه که رهبری فرمودند سال ۹۱ با وجود همه شیطنتها و خباثتها سال عزت و اعتبار برای ایرانی ها بود و بر خلاف تصور دشمن مبنی بر این که تحریم مردم را از مسوولان جدا و نظام اسلامی را خفیف می کند شاهد پیشرفت علمی و توان نظامی کشور بودیم .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *