80785506-4789237

 امام جمعه بندرانزلی در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت : دولت با استفاده از تذکرات رهبری در برخورد با فساد، اجرای امر به معروف و نهی از منکر و توسعه کشور کوشا باشد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا، حجت الاسلام ˈ سید داوود موسوی ˈ اظهار کرد : هر وقت امت و مسوولان در کنار رهبری و گوش به فرامین ایشان حرکت کردند؛ سعادت و پیروزی را شاهد بوده ایم .

وی ادامه داد: نگاه مردم به اصول انقلاب و هدایت های امام و رهبری است و مسوولی را می پذیرند که ولایت پذیر باشد .

وی با اشاره به هفته دولت افزود : شهید رجایی و باهنر به عنوان الگوی خدمتگزاری در ایران اسلامی شناخته شده اند و جا دارد از خدمات ارزنده دولتهای گذشته نیز تشکر و قدردانی کنیم .

خطیب جمعه انزلی در ادامه با گرامیداشت روز پزشک خاطرنشان کرد : همه ما به نوعی مدیون تلاش پزشکان هستیم که صادقانه و خالصانه زحمت می کشند و سلامتی و آرامش را به خانواده ها هدیه می دهند .

حجت الاسلام موسوی همچنین به تحولات کشورهای اسلامی به ویژه مصر اشاره و اظهار کرد : کشورهای اسلامی به ویژه مصر که از کشورهای بزرگ اسلامی است، این روزها در وضعیت مبهمی قرار دارند.

وی تصریح کرد : مردمی که برای به دست اوردن آزادی و استقلال خود همه پای کار آمدند، امروز با سقوط انقلاب خود مواجه شده اند .

خطیب جمعه انزلی افزود : قدرتهای شکست خورده در صدد انتقام از آنان بودند و با ایجاد ترس در صدد از بین بردن انقلاب آنها هستند .

وی ادامه داد: نباید از هجمه های امریکا ترسید و اسلام تکفیری و لائیک را که از سوی غرب حمایت و ترویج می شود؛ با اسلام اصولگرا یکی کرد .

حجت الاسلام موسوی با بیان این که ملتی که رهبری خوب نداشته باشد و گوش به فرمان رهبر نباشد به مقصد نمی رسد تاکید کرد : باید به اسلام غرب بی اعتنایی کنند و پیرو اسلام ناب محمدی (ص) باشند.

امام جمعه بندرانزلی در خاتمه با اشاره به گردشگرپذیر بودن و ساحلی بودن شهر انزلی از عموم مردم و مسافران خواست حجاب و عفاف را رعایت کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *