024

به گزارش انزلی کلاب به نقل از روابط عمومی سازمان بهزیستی، مدیر کل بهزیستی گیلان در پنجاه و سومین جلسه شورای فرهنگی بهزیستی گیلان گفت : در کارهای فرهنگی علاقه و عشق نقش اساسی دارد و لذا اگر در جایی امکانات اعتباری و بودجه ای وجود داشته باشد اما علاقه و عشق نباشد شاید در کارها به نتایج خوبی دست پیدا نکنیم .

دکتر کوچکی نژاد تصریح کرد : کار فرهنگی کاری سخت است زیرا باید ذائقه های فرهنگی را در جامعه هدف خود بسنجیم و با کارها و راهکارهای مثبت سطح فرهنگی را ارتقاء دهیم .

وی با اشاره به گستردگی فعالیتها و تعداد زیاد مراکز غیر دولتی تحت نظارت افزود : وجود آنها فرصتهای خوبی را برای کارهای فرهنگی فراهم می آورد و باید از این فرصتها استفاده کرد و در صورت عدم استفاده موجب تهدید می شوند .

مدیر کل بهزیستی در ادامه به نقش فعالیتهای قرآنی و فرهنگی در بهبود فعالیتها و ارتقاء انگیزه کاری اشاره نمود و گفت : اینکه بهزیستی در میان ۶۰ دستگاه دولتی عنوان جزء ۵ اداره برتر استانی در زمینه نماز شود می تواند به عنوان نشانه ای از حضور فعال کارکنان بهزیستی و همچنین جامعه تحت پوشش در کارهای دینی و قرآنی دانست .

دکتر کوچکی نژاد   همچنین به حضور بانوان در عرصه های کاری بهزیستی اشاره کرد و گفت ، هم اکنون در اداره رضوانشهر و انزلی بانوان اکثریت کارمندان آن را تشکیل می دهند و لذا برای اقامه نماز جماعت  بانوان طلبه  حضور دارند.

به گفته کوچکی‌نژاد، بهزیستی انزلی تماماً توسط بانوان اداره می‌شود و بهزیستی رضوانشهر نیز بالغ بر ۹۸ درصد بانوان‌ها هستند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *