82141042-70849749[1]

با برگزاری مراسم افتتاحیه المپیک ورزش های همگانی گیلان در ساحل امین آباد، این المپیک به طور رسمی آغاز به کار کرد.
سرپرست ورزش های همگانی گیلان غروب جمعه درحاشیه برگزاری این مراسم اظهار کرد: مجموعه برنامه های هفته المپیک در استان درراستای برنامه های فدراسیون ورزش های همگانی کشور برگزار می شود.
مریم بخشی افزود: رسالت اصلی این هیات براساس نام آن، همگانی کردن امر ورزش درجامعه در راستای توسعه و ترویج این نوع ورزش است.
وی همچینین به اجرای برنامه‌های ورزشی مختلف از شنبه تا جمعه طی هفته المپیک در سطح استان اشاره و اضافه کرد: براساس جدول زمان بندی اعلام شده از سوی هیات ورزش های همگانی ، ورزش‌ها و برنامه‌های همگانی مختلف درزمان مقرر ، در هر کدام از شهرستان‌های گیلان برگزار می‌شود.
بخشی خاطرنشان کرد: هیات ورزش های همگانی گیلان تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه باشکوه تر و نظام مندتر برنامه های مربوط به هفته المپیک به کار خواهد بست.
مراسم افتتاحیه هفته المپیک با ایروبیک حرفه ای آقایان، فریزبی، ورزش های رزمی و جشنواره پرواز بادبادک ها همراه بود.
برگزاری مسابقات ورزش همگانی معلولان و جانبازان در چابکسر، کوه‌روی خانوادگی در قلعه‌رودخان فومن، برنامه المپیک و کودکان با اجرای بازی‌ها و ورزش‌های کودکان در منطقه آزاد انزلی، ورزش دو و نرمش آقایان در سالن دو و میدانی مجموعه ورزشی یادگار امام(ره) در رشت، اجرای ورزش صبحگاهی در پارک‌ها و بوستان‌های گیلان و ورزش‌های سالمندان در پیست ورزشگاه عضدی رشت ازجمله برنامه های هفته المپیک امسال در استان گیلان است.
در این مراسم چهره هایی همچون محمدصادق حسنی و جبار کوچکی نژاد دو نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار رشت، بخشدار خمام، فرمانده سپاه ناحیه مقداد و جمع کثیری از مسافران و گردشگران حضور داشتند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *