13941013000298_PhotoA[1]

 

قربانعلی الماسخاله رئیس هیئت فوتبال استان گیلان اظهار داشت: ملوان ارجع ترین تیم جهت خرید سهمیه لیگ برتری باشگاه نفت تهران است،زیرا استان گیلان بخصوص انزلی یکی از قطب‌های فوتبال کشور است و ملوان تیمی ریشه دار، پرسابقه و بازیکن ساز در فوتبال ایران محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: از این رو برخی از کارشناسان اینگونه اظهار نظر می‌کنند که ملوان نیز همانند تیمهای دیگر باید در فصل آینده با تلاش در لیگ یک و فوتبالی به لیگ برتر صعود کند اشتباه است، مگر این تیم فوتبالی به لیگ دسته یک سقوط کرد. کافیست قدری به حافظه تاریخی رجوع کنیم تا ببینیم چگونه با اشتباهات داوری وحاشیه های غیر فوتبالی این تیم را به لیگ دسته یک سوق دادند و این تیم تنها با تفاضل یک گل به لیگ دسته یک سقوط کرد.نباید ملوان را به عنوان یک تیم ریشه دار، مردمی وپرتماشاگر باسایر تیم‌های متقاضی خرید امتیاز لیگ برتری باشگاه نفت تهران مقایسه کنیم.
الماسخانه افزود: حال که ملوان در این مزایده برنده اعلام شده وجناب آقای گرشاسبی ریاست محترم اداره کل ورزش و جوانان استان تهران موافق انتقال این تیم به گیلان هستند واز نظر قانونی ایرادی نمی‌بینند ، جا دارد با میانجیگری جناب آقای تاج ریاست شایسته و عادل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران سایر موانع نیز هموار گردد.
الماسخاله در ادامه اظهاراتش اضافه کرد: شک نکنید این انتقال به نفع فوتبال و فدراسیون می باشد زیرا این سهمیه به تیمی داده خواهد شد که دارای یک پیشینه معلوم و سرمایه ای بنام تماشاگر سود می‌برد، در غیر این صورت آیا معلوم هست که چگونه این امتیاز در اختیار گروه دیگر قرار می‌گیرد./ فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *