ccc dr-ahmadinejad
در پی ارسال نامه درخواست مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی به ریاست جمهوری، “دکتر محمود احمدی نژاد” ایشان دستور مساعدت را صادر فرمودند،
مدیر عامل باشگاه ملوان بندرانزلی “صادق درودگر”  صبح روز دوشنبه در این خصوص به خبرنگار انزلی کلاب گفت: پس از ارسال نامه و پیگیری های هر روزه خوشبختانه با همکاری کارکنان محترم دفتر آقای رییس جمهور آقایان طاهریان و ناقلی،  صبح امروز جناب آقای رئیس جمهور دستور مساعدت را به آقای بقایی دبیر محترم شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری -صنعتی و ویژه اقتصادی صادر فرموده و با این دستور بخشی از مشکلات باشگاه ملوان قطعاً برطرف خواهد شد.
مدیر عامل باشگاه ملوان افزود: امیدوارم جناب آقای بقایی و رحیمی نیز به سرعت دستور رییس جمهور نسبت به اجرایی شدن  آن اقدام مقتضی را معمول نمایند. وی در پایان از اقدام رییس جمهور در صدور دستور مساعدت تشکر نمود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رضا

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

درودگر مدیر با لیاقت مثل یک ناجی آمدی و فرشته نجات انزلی شدی من به مسئولین شهر پیشنهاد میکنم و از همین سایت انزل کلاب هم میخواهم شرایطی ایجاد کنند که درودگر را بعنوان شهروند افتخاری بندر انزلی انتخاب نمایند.ایران ملوان حاج صادق درودگر
رضا

پاسخ

感覚の-hesi

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

بابا حالا یه کارى کرد بلاخره وظیفه داشت همچین کارى کنه
بزرگ نکنید :shout:

پاسخ

همشهری

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

ما تو این شهر با اینهمه آدم فوتبالیست اونقدر بدبختیم که یه غریبه باید مدیر تیممون باشه تا یه کاری هم می کنه کلی بزرگش می کنیم.به نظرتون این از بی لیاقتیمون نیست؟چرا اینقدر غریبه پرستیم آخه!!!

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

امیدوارم واقعا منطقه آزاد حمایت کنه، نه فقط در حد حرف

پاسخ

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

اگر این کار به واقعیت بپیوندد. اقای رئیس جمهور با این کار .چهار سال دیگر خود را در بندر انزلی تضمین خواهد کرد. … ودیگر آینکه یکی از دوستان همشهری ما نوشتند . آقای درودگر یک کاری کرده . منظور ایشان کار کوچکی بود. همین کارها را خیلی ها می توانسستند انجام بدهند نتواننستند ویا نمی توانستند انجام دهند…..سرتان را بدرد نمی آورم دست آقای درودگر وهمه آنهای که حدف خیر دارند. درد نکند وازاش ممنونیم .و همیشه کسانی را که حدف خیر دارند . دعا می کنیم برای رسیدن به حدف شان پیروز.وخدا پشت پنای خودشان وخانواده شان باشند. . هماننقدر در این موقعیت حساس و دوران بی پولی تلاش میکند وبه همه اشخاص رو می اندازد ونا امید نمی شود . باید حمایتش کنیم. چون حرکاتش ..نشانگر عشقش اش به ملوان وانزلی از ته دل می باشد. ..اگربتواند آقای درودگر با کمک عاشقان ملوان ورزشگاران و طرفداران یعنی بعضی از ادارات گیلان ویا سرمایه داران گیلانی با اتحاد وهمدلی وبه عشق حمایت از ملوان وجوانان گیلان ..چند ورزشگار خوب را نگه داشته با شند . هم بهترین نتیجه را خواهند گرفت وهم زحمت های شان بی جواب نخواهد ما ند. وبه امید خدا امسال هم بهترین تیم هم بهترین لذت را از فوتبال خواهیم برد . . همانطور که از بازی بیگانه ها مثلا برزیل و ژا پن لزت بردیم. . انشائ اله در آینده با کمک جوانان همین شهر وهمین استان .بهترین بازی ها وبهترین تیم ها را در انزلی خواهیم دید.

پاسخ

حسین

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

متاسفانه بعضیها به همه ی مسائل نگاهی جناحی دارن ، مسائل رو یا سیاه می بینن یا سفید !
به شخصه به عنوان یک انزلیچی و ملوانی متعصب از تلاشهای آقای درودگر تشکر می کنم و امیدوارم بعضی از آقایان دست از سر ملوان بردارن و اینجور قوی سپید نجیب و مظلوم ما را قربانی مسائل سیاسی نکنن !
پازلها کم کم داره کامل می شه و ….

پاسخ

ندا

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

ایول داری حاج صادق خیلی ها قبلا بودن ولی تکونی به خودشون نمیدادن فقط غر میزدن.. دمت گرم آبای

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

امیدوارم که با همکاری منطقه آزاد این حمایت از ملوان صورت بگیره.

پاسخ

guilak

گیلک

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

باز هم اقای احمدی نژاد رییس جمهور ورزشدوست.

پاسخ

مهدي

۲۷ خرداد ۱۳۹۲

جناب آقا یا خانم همشهری
ما غریبه پرست نیستیم وقتی از خودی خیری نمیرسه معلومه که قدر غریبه ها رو میدونیم.بهتر بجای تعصب بیجا بیایم از کسایی که به فکر ملوان هستن تشکر کنیم.هرکس قدمی برای ملوان پر افتخار برداره برای ما محترمه حالا میخواد اون شخص خود شما باشی.

پاسخ