81913102-70433366[1]

فرماندار بندرانزلی با اشاره به نامگذاری امسال گفت: تحقق «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» به معنای کاهش آسیب پذیری در برابر دشمنان است.

عبدالصمد صفرنژاد ضمن تبریک سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت، با اشاره به نامگذاری امسال باعنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: نامگذاری امسال به معنای استفاده از فرصت ها به معنای واقعی کلمه است.

وی با بیان اینکه مردم و مسئولین محققین مطالبه رهبری در نامگذاری سال هستند، افزود:باید تلاش مردم و مسئولین در جهتی معطوف شود که علاوه بر استفاده حداکثری از فرصت ها، تهدیدها را نیز به فرصت هایی مغتنم تبدیل کنیم.

فرماندار بندرانزلی با اشاره به اینکه جامه عمل پوشاندن به مطالبه رهبری در شعار سال نیازمند فعالیت شبانه روزی و جهادی است، تصریح کرد: تحقق «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» به معنای کاهش آسیب پذیری در برابر دشمنان است.

صفرنژاد با بیان اینکه تحقق «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نیازمند حرکت بسیج عمومی مردمی است، گفت: رونق اقتصادی و مقابله با رکود ثمره ارزشمند تحقق شعار سال از سوی مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی راهکار موثر در رفع معضلات اقتصادی است، یادآور شد: اگر اقدام و عمل به صورت کارشناسی صورت گیرد وضعیت معیشت مردم بهبود می یابد.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *