1623

استاد دانشگاه تهران به حقوق مدیرکل محیط زیست گیلان اشاره کرد و گفت: محمدرضا برجی از اینکه می‌گوید ماهانه ۱٫۵ میلیون تومان حقوق می‌گیرد، دروغ است.

 

بنرهای تبلیغاتی مراسم «یاد انقلاب» در سالن اجتماعات بانک صادرات را اعلام کرده بود اما مراجعه‌کنندگان با در بسته این سالن مواجه شدند.

 

مراسم را از محل مذکور به سالن ورزشگاه تختی منتقل کردند اما دلیل آن برای حاضران مشخص نشد.

 

صادق زیباکلام در آغاز سخنان خود به اجرای موسیقی در ابتدای مراسم اشاره کرد و گفت: آیا گروه موسیقی مذکور دارای مجوز بود.

 

استاد دانشگاه تهران با قرائت شعری از نیمایوشیج شاعر مازندرانی، این شاعر را از خطه گیلان معرفی کرد و افزود: شعر نیما یادآور دوران گذشته و قبل از انقلاب است.

 

وی در پایان سخنرانی با اشاره به وضعیت محیط زیست گیلان، اظهار کرد: نمی‌خواستم راجع به محیط زیست گیلان صحبت کنم و دلیل آن وجود گردوغبار ایجاد شده در خوزستان است.

 

زیباکلام به حقوق ماهانه ۱٫۵ میلیون تومانی مدیرکل محیط زیست گیلان اشاره کرد و گفت: حقوق مدیران کل باید بیشتر از مبلغ مذکور باشد و مطمئن هستم محمدرضا برجی دروغ می‌گوید.

 

استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه حقوق ماهانه ۶۰۰ هزار تومانی محیط‌بانان محیط زیست گیلان دروغ بزرگ است، تصریح کرد: مدیرکل محیط زیست گیلان از اینکه ادعا می‌کند هشت ماه اضافه کار کارکنان را پرداخت نکردیم، دروغ بزرگ است.

 

وی به موضوعی دردناک اشاره کرد و گفت: شرم بر ما باد از اینکه اداره کل محیط زیست گیلان با وجود انبوه جنگل‌ها در استان حتی یک فروند بالگرد آب‌پاش ندارد.
منبع: فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مریم محسنی

۲۶ بهمن ۱۳۹۳

با عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیز، همواره می بینیم و از طرفی می خوانیم تیترهایی این چنین : نفس های آخر بزرگترین تالاب ایران ، نابودی تالاب یعنی دگرگونی اکوسیستم ، ایجاد جاده کنارگذر به بهانه جلوگیری از ایجاد ترافیک شهری و نابودی تالاب ، آلودگی دریاچه خزر و ماهیان آن به دلیل ورود پسماندهای انسانی و صنعتی و … ،افزایش رسوبات تالاب و دریا ، نابودی صید و صیادی اصولی ،افزایش آزولا و عدم امکان رسیدن اکسیژن به موجودات زنده در دریا و تالاب و ………. حرص میخوریم ، افسوس می خوریم و باز هم حرص میخوریم و نومید ومایوس هیچکاری هم نمیتوانیم انجام دهیم ، سازمانهای مربوطه فقط و فقط درطول سال چندین مرحله به ژست های نمادین جمع آوری زباله از ساحل دریا و احیانا تالاب میپردازند و بس . مگر درگیری پست و میز و مقام واز سویی دیگر عدم تخصص و مسئولیت و… و در آخر عدم پاسخگویی به مرجع رسیدگی کننده ( که البته اساسا مرجع رسیدگی کننده ای به معنای واقعی معنا ندارد)نتیجه ای جز این حاصل میشود ؟آیا آیندگان از طبیعت زیبای ظاهر و ثروت زیر تالاب و به اصطلاح بزرگترین دریاچه جهان نصیبی خواهند داشت ؟ ما از مواهب و مزایای صنعت و زندگی مدرن نصیبی نبردیم اما از معایب و عواقب بد آن نصیب بیشمار …..

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۲۴:

:yes: :yes: :yes: معمولا کارها را بصورت نمادین فقط به مردم یاد آور می شوند و نشان میدهند تا مردم نحوه انجام کار را ببینند.البته قبلش تا دلتان بخواهد حرف و توضیح و تفسیر تحویل مردم داده میشود. بطوریکه امروزه هر بچه ای همه مشکلات تالاب انزلی را خیلی خوب میداند.از عمل و وفای بعهد معمولا خبری نیست .بنابراین بعدش مردم شروع میکنند به ایشاالله و ماشاالله و افاقه نمیکند پس نهایتا واگذارشان به حضرت ابوالفضل العباس ( س ع).با این نوع مدیریت متاسفانه راه بجایی نخواهیم برد.