FARID.B

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با غلبه بر حریفانش عنوان قهرمانی آسیا را بدست آورد تا این اتفاق تلنگری باشد برای مسئولین فوتبال کشورمان و آنها توجه بیشتری به این رشته ورزشی مهیج داشته باشند.

اما پرچم دار بندر انزلی در تیم ملی مثل همیشه خوش درخشید و از ارکان اصلی موفقیت تیم ملی بود.

از این رو ساعتی پس از ورود فرید بلوکباشی به خاک کشور عزیزمان با او هم صحبت شدیم که در ادامه توجه شما را به خواندن این مصاحبه جلب می کنیم.

انزلی کلاب: آقای بلوکباشی باز هم برایمان افتخار آفریدی

خدا را شکر میکنم که توانستیم دل مردم را شاد کنیم و تشکر می کنم از تمام آن عزیزانی که برایمان دعا کردند و بدون شک دعاهای مردم خوب کشورمان در این موفقیت تاثیر گذار بود.

انزلی کلاب: شرایط مسابقات چطور بود؟

مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و تیم ما با آمادگی کامل راهی این مسابقات شد، ما با این قهرمانی علاوه بر اینکه به جام جهانی راه یافتیم در مسابقات جام بین قاره ای نیز شرکت خواهیم کرد و این یک اتفاق بزرگ در فوتبال ساحلی و ورزش کشورمان است.

انزلی کلاب: دو سال پیش مصاحبه ای با برنامه نود داشتید و از وضعیت بد اردوی تیم ملی ناراضی بودید، آیا در این اردو نیز آن مشکلات تکرار شد؟

خوشبختانه در این اردو همه چیز سر جایش بود و همین مسئله یکی از دلایل قهرمانی ما بود، در این دوره ما هیچ مشکلی نداشتیم و شرایط به گونه ای مهیا شد که بازیکنان فقط به کار خود تمرکز کنند.

انزلی کلاب: صحبت خاصی نداری؟

من تشکر می کنم از شما که اخبار فوتبال ساحلی را پوشش می دهید و از مسئولین تقاضا دارم برنامه ریزی مناسب تری برای فوتبال ساحلی داشته باشند، ایران یکی از قطب های فوتبال ساحلی شده است و رسیدگی به این رشته ورزشی راه دوری نمی رود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۸ بهمن ۱۳۹۱

افتخار ما انزلیچی هاست

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۸ بهمن ۱۳۹۱

زنده باشی آقای بلوک باشی، افتخار شهر ما هستین.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۸ بهمن ۱۳۹۱

راستی آقا رضا پوستر هم عالی بود دست شما درد نکنه.

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۸ بهمن ۱۳۹۱

تبریک میگم بابت این قهرمانی ولی توی بازی فینال بازی نکرد :-(

پاسخ

مژگان

mojshekan

۸ بهمن ۱۳۹۱

همیشه باعث افتخار مایی

پاسخ

علی نوروزی

علی نوروزی

۸ بهمن ۱۳۹۱

افتخار مردم انزلی هستین شما آقا بلوک باشی

پاسخ