منطقه ازاد انزلی1

به گزارش انزلی کلاب به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی ، همزمان با ایام ا… دهه فجر انقلاب اسلامی چهار پروژه تولیدی بخش خصوصی به صورت رسمی مورد افتتاح قرار می گیرد.

سعید رحیمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی با اعلام این خبر اظهار داشت: میزان سرمایه گذاری پروژه ها ۸۴ میلیارد ریال بوده و برای ۷۰ نفر نیز اشتغالزایی ایجاد شده است.

وی درخصوص حوزه های فعالیت این پروژه ها افزود: این چهار پروژه در حوزه های تولید و مونتاژ برق صنعتی فشار قوی و ضعیف، تولید مدال، سکه و فلزات گرانبها، تولید انواع پاک کننده LCD و LED به همراه بهره برداری از یک مجموعه ورزشی می باشد.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه طی این مدت ۱۲ برنامه فرهنگی، هنری در سطح روستاهای منطقه برگزار می شود اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه صنایع دستی، لوح فشرده،کتب فرهنگی-مذهبی و عکس انقلاب، برپایی نماز وحدت ، برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه اهالی روستاهای محدوده منطقه، مسابقه فجر نور برای مسئولین شوراهای روستاها و دهیاران، مسابقه مقاله نویسی، عکس، نقاشی و خاطره نویسی در سطح مدارس محدوده از جمله برنامه های فرهنگی، هنری منطقه آزاد انزلی به مناسبت دهه فجر است.

رحیمی تجدید بیعت با آرمانهای والای شهدای منطقه با غبار روبی مزار شهداء انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، آذین بندی مسیرهای دسترسی به منطقه، نصب پوستر، بنر و پرچم در محدوده فاز تجارت و پرواز ۳۴ بالن به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه های فرهنگی-هنری منطقه به مناسبت این ایام مبارک اعلام کرد.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی درخصوص برنامه های ورزشی سازمان متبوع خود اظهار داشت: برگزاری مسابقات فوتسال کارگری شرکتهای تولیدی-خدماتی محدوده منطقه، مسابقات ورزشی در سطح مدارس و حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی مناطق آزاد کشور که در منطقه آزاد قشم برگزار می شود را از جمله برنامه های ورزشی منطقه به منظور نکوداشت پیروزی انقلاب اسلامی اعلام نمود.

وی یادآورشد: این برنامه ها با همکاری آموزش و پرورش، دهیاریها و شوراهای اسلامی روستاهای محدوده منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

منبع : انزلی کلاب

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۱۶ بهمن ۱۳۹۱

به به به به به به به به به به عجب دست آوردهای بزرگی برای شهرمان رقم خورد ، یکی پس از دیگری افتخار
ما در این شهر افتخارات بسیاری داریم به طور مثال میدان مادر را در« دو راهی » می سازیم تا این پیام را به همه جهانیان بگوییم که چه کسی گفته که چهار راه احتیاج به میدان دارد دو راه هم می تواند داشته باشد ، آن هم با این نیت پاک که چون آنجا رزمندگان به جبهه ها اعزام می شدند و مادرهاشان می آمدند میدان مادر را ساختیم !!! بیچار پدر رزمندگان نمی دانم از آنها در کجا می خواهد تقدیر شود امیدوارم در یک « یک راهی » از ایشان تقدیر شود !!!
با این همه مشکلات شهری افتتاح چند پروژه بی ارزش ، کج دهنی به مردم شریف و مظلوم انزلیست !!!

پاسخ