همزمان با هفته گردشگری هتل آپارتمان ناز خزر با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گیلان، فرماندار و جمعی از مسوولان و مردم بندر انزلی افتتاح شد.
به گزارش میراث‌آریا(chtn)، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان در مراسم افتتاحیه این هتل گفت: شهرستان بندر انزلی قطب گردشگری دریایی استان و کشور است و علاوه بر آن در زمینه گردشگری سلامت ظرفیت‌های خوبی دارد.

«امید عزیزی» از توجه ویژه تعاونی قایقرانان گردشگری به رعایت مسائل زیست‌محیطی در تالاب و حفاظت از گل نیلوفر آبی تشکر کرد و افزود: برگزاری کلاس‌های آموزشی برای قایقرانان این منطقه برای توسعه اکوتوریسم و تالاب‌گردی تاثیر خوبی داشته است.

وی با تاکید به افزایش دفاتر خدمات مسافرتی شهرستان خاطرنشان کرد: دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری که نقش بازرگانان و تجار را ایفا می‌کنند بایستی برای تمام فصول سال برنامه داشته باشند و گردشگر وارد کند تا واحدهای اقامتی استان همانند دو فصل بهار و تابستان مسافر داشته باشند.

هتل‌آپارتمان ناز خزر با ۴۱۵ متر زیربنا در سه طبقه و در زمینی به وسعت ۷۲۶ متر در خیابان اطبا شهرستان بندرانزلی قرار دارد؛ این هتل‌آپارتمان دارای ۱۲واحد و ۴۰ تخت است که برای ۵ نفر اشتغال ایجاد کرده است و برای ساخت این هتل ۹ میلیارد ریال هزینه شده است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *