به گزارش انزلی کلاب به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی مجموعه ورزشی چند منظوره، در این منطقه مورد بهره برداری قرار گرفت.

ساخت مجموعه ورزشی چند منظوره مارلیک با بهره گیری از مزایا و معافیتهای قانونی منطقه آزاد انزلی در دو فازپیش بینی شده که در فاز نخست زمین فوتبال چمن مصنوعی با استانداردهای بین المللی، زمین والیبال ساحلی، سالن تنیس روی میز، امکانات ورزشی شطرنج و فوتبال دستی مورد بهره برداری قرار گرفت.

این مجموعه ورزشی چند منظوره در فضایی به مساحت ۳ هزار مترمربع ایجاد می شود و تاکنون حدود ده میلیارد ریال برای احداث آن هزینه شده است.

زمان صرف شده از تاریخ اخذ مجوزهای سرمایه گذاری و پروانه ساخت تا افتتاح فاز نخست حدود هفت ماه به طول انجامید و در نیمه نخست سال۱۳۹۲ نیز فاز دوم طرح مشتمل بر سالن های سونا و جکوزی، سالن ورزشی تخصصی ورزشهای رزمی آماده استفاده علاقمندان است.

بنابراین گزارش حمایت از سرمایه گذاران در بخش های مختلف بخصوص در پروژه های زیرساختی و عام المنفعه از راهبردهای اصلی منطقه آزاد انزلی بوده و افزایش سرانه ورزشی عمومی، پرکردن اوقات فراغت ساکنین روستاهای منطقه و فعالین اقتصادی- صنعتی شاغل در محدوده منطقه، گسترش فضای نشاط عامه و تقویت ورزش حرفه ای با توجه به وجود استعدادهای فراوان، از مهمترین دلایل ایجاد مجموعه ورزشی چند منظوره فوق می باشد.

دراین مراسم معاونین و مدیران منطقه آزاد انزلی بهمراه مسئولین اداره کل ورزش و جوانان گیلان و مسئولین شهرستان انزلی،دهیاران و اعضاء شوراهای اسلامی، خانواده معظم شهداء و قشرهای مختلف مردم روستاهای محدوده منطقه حضور داشتد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

a.n.z

۱ اسفند ۱۳۹۱

با تشکر ازمسوولین واقعی ! و سرمایه گذاران زحمتکش
اگر میشه یه گذارش تصویری ازش تهیه کنید ، ادرسش کجاست دقیقا؟

پاسخ

AnzaliClub

۱ اسفند ۱۳۹۱

a.n.z
دوست عزیز این مجموعه ۳ کیلومتر بعد از سه راه حسن رود قرار داره و هنوز کامل نشده، شب گذشته چمن مصنوعی رو اجاره کردیم و با بچه های فعال انزلی کلاب از این مجموعه استفاده کردیم ، باید بگیم نور این زمین کم بود و امیدواریم مشکلات این زمین هر چه زودتر بر طرف بشه.

پاسخ