82258280-710739001

سید کاظم مهدی پور پنجشنبه به مناسبت روز روستا در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد : ۶۶ فقره تسهیلات بهسازی ویژه مسکن روستایی به مبلغ ۱۵۰میلیون ریال برای هر واحد با سود پنج درصد به روستاییان اعطاء و بر ساخت و ساز آنها نیز نظارت شده است.
وی همچنین از اجرای آسفالت پنج روستای رودپشت ، کپورچال ، کرگان ، چای بیجار و خمیران به طول قریب به هشت کیلومتر به مساحت حدود ۳۵ هزار مترمربع و به ارزش افزون بر ۱۱ هزار میلیون ریال خبر داد.
مهدی پور یاداور شد: ۳۹ فقره تسهیلات قرض الحسنه تعمیرات مسکن روستایی به مبلغ ۷۸۰ میلیون ریال نیز با سود پنج درصد ظرف یک سال اخیر به روستاییان شهرستان اعطا شده است.
همچنین به گفته وی اجرای زیر سازی روستاهای سنگاچین و کپورچال به طول بالغ بر سه کیلومتر به مساحت ۲۵ هزار متر مربع و به ارزش یکهزار و ۵۵۰ میلیون ریال از دیگر اقدامات این اداره طی مدت یاد شده است.
مهدی پور در ادامه به اعطای ۹ فقره تسهیلات حوادث غیرمترقبه به مبلغ ۴۳۰ میلیون ریال با سود پنج درصد به آسیب دیدگان حوادث غیرمترقبه شهرستان اشاره کرد .
وی افزود: صدور ۱۷۶ جلد سند مالکیت املاک روستایی با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک و تحویل به روستاییان انزلی از دیگر اقدامات این اداره است.
سرپرست بنیاد مسکن انزلی در خاتمه اظهار کرد: پرداخت دیون پروژه های اجرایی گذشته به مبلغ دو هزار و ۷۴ میلیون ریال از دیگر اقدامات این اداره است .
بر اساس سرشماری سال ۹۰ ، شهرستان انزلی ۲۷ روستا با ۲۱ هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت دارد.

ارسال دیدگاه

روی شکلک مورد نظر کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette