81538429-6330521

مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد انزلی از اعزام بیش از۱۴۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های آزاد انزلی به اردوی راهیان نور خبر داد.

سید سحاب خوش گفتار گفت : این دانشجویان شامل ۴۰ دانشجوی دختر و ۱۰۰ دانشجوی پسر با سه دستگاه اتوبوس برای یک اردوی پنج روزه عازم بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور شدند.

وی افزود : دانشجویان در این اردو از مناطق شلمچه، طلائیه، فکه، هویزه، معراج، دهلاویه، اروند و یادمان های اهواز بازدید می کنند.

مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد انزلی هدف از اعزام دانشجویان به این اردو را آشنا سازی آنان با فرهنگ ایثار و شهادت رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس اعلام و تصریح کرد : آشنایی دانشجویان با وصیت نامه و زندگینامه شهدا و مناطق عملیاتی در قالب بسته های فرهنگی و تهیه بسته های غذایی برای دانشجویان از اقدامات جانبی دفتر بسیج دانشجویی این شهرستان برای این اردو است.

خوش گفتار ، با بیان اینکه جوانان با تهدیدات گسترده فرهنگی روبرو هستند ، اردوهای راهیان نور را فرصتی برای فرهنگ سازی و مقابله با این تهدیدات عنوان کرد.

 

*لزوم تلاش برای جهاد فرهنگی

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی نیز در آیین بدرقه دانشجویان به اردوی راهیان نور با بیان اینکه حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس فرصتی مناسب برای کسب تجربه ای خوب در راستای راهنمایی زندگی جوانان است، خاطر نشان کرد : اردوی راهیان نور این فرصت را ایجاد می کند تا در مقابل سختی ها و دشواری های زندگی کم نیاوریم و زمینه پیشرفت نیز فراهم شود.

علیرضا اقدامی اظهار کرد : تاثیر معنوی حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس و یادآوری جانفشانی رزمندگان آن دوران موجب تقویت روحیه و فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل سوم و چهارم می شود.

وی راهیان نور را گسترش دهنده فرهنگ دفاع مقدس، گنجینه ارزشمند مقاومت، جهاد و ایثار و شهادت دانست و تصریح کرد : تبیین جایگاه دفاع مقدس و شهدا در میان نسل جوان، خنثی کننده توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی است.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی با بیان اینکه شهدای ما کاری حسینی کرده اند، خاطرنشان کرد : حالا نوبت ما است که کاری زینبی کنیم و نگذاریم زحمات و جانفشانی های آن عزیزان هدر برود و باید با دفاع از آرمان های امام (ره) و شهدای هشت سال دفاع مقدس این نظام و انقلاب را به سر منزل مقصود برسانیم.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد انزلی از ۱۰ سال پیش شروع به فعالیت کرد و هم اکنون حدود سه هزار و ۸۰۰ دانشجو در ۳۸ رشته موجود در این واحد مشغول به تحصیلند.

منبع: انزلی – ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

۲۱ اسفند ۱۳۹۳

کلیپ راهیان نور
از همگروهی های ما
http://s4.picofile.com/file/8176439592/Rahiane_Noor_Ali_Yeganeh.mpg.html

پاسخ

۲۱ اسفند ۱۳۹۳

افتاب امد دلیل افتاب…نه دانشگاهه و نه دانشجویید

پاسخ