ccc entekhabat01

به گزارش انزلی کلاب، تعداد زیادی از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر بندر انزلی با تنظیم شکایت نامه ای خطاب به فرماندار شهرستان انزلی، خواهان رسیدگی به شکایتشان شده اند.

لازم به ذکر است این شکایت نامه به صورت رونوشت برای نهادهای: دادستان شهرستان انزلی، ریاست اداره اطلاعات شهرستان انزلی، امام جمعه شهرستان انزلی،هیات عالی نظارت بر انتخابات استان گیلان و اداره اطلاعات سپاه پاسداران شهرستان انزلی ارسال گردیده است.

در ادامه این شکایت نامه که دیروز برای سایت انزلی کلاب ارسال گردید با حذف و مخدوش کردن قسمت هایی از آن در سایت درج خواهد گردید.

shora-anzali01 shora-anzali02

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رافا

۲ تیر ۱۳۹۲

به حق که این دوره از انتخابات شوراها در انزلی از همه دوره ها بدتر بود . برخی از کاندیداهای محترم حسابی با تجربه ، پولدار ، صاحب نفوذ ، رای خر و بی خیال آشکار شدن تخلفاتشان شده اند و فقط برایشان آوردن رای به هر نحو ممکن مهم بود . مسئولان هم که معلوم نیست به چه دلایلی نسبت به این همه بی تفاوت هستند

پاسخ

۲ تیر ۱۳۹۲

متاسفانه تعداد امضاء کنندگان بسیار زیاد است ، امیدوارم پیگیری کنن ، این تعداد یعنی حداقل یک سوم از کاندیداها اعتراض دارند ، مسئولین محترم برای حفظ آبروی نظام باید اقدام جدی انجام دهند.

پاسخ

آیسان

۲ تیر ۱۳۹۲

امیدوارم حداقل با انتشار این خبر تو این صفحه این بار رسیدگی لازم صورت بگیره

پاسخ

بنده خدا

۲ تیر ۱۳۹۲

واقعا محیط انتخابات شورا شهر آلوده بود/ پس بچه های بالا کجا هستند.

پاسخ

مهدی پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۱۱:

شوراها که بنا به قانون باید محل تبلور و تجلی گر نهاد حاکمیت محلی مردم و سیر انتقال قدرت سالم به مردم باشند ، شوربختانه محل رقابت اقلیت زر و زور شده است.

علی

۲ تیر ۱۳۹۲

کجاست گوش شنوا در این مواقع میگویند مسئولین پوست کلفت شده اند هر چه میگویند بیتفاوتر میشوند

پاسخ

همشهری

۲ تیر ۱۳۹۲

فرماندارمحترم شهرستان بندرانزلی
باسلام
جهت یادآوری و بر اساس اطلاعات کسب شده و مشاهدات میدانی و گزارشات متواتر بازرسین و نمایندگان کاندیداها به دلیل عدم دقت شمارندگان در شعب اخذ رای به دلیل: ۱٫ همزمانی انتخابات ریاست جمهوری و خستگی مفرط شمارندگان ۲٫ کثرت تعداد نامزدهای شورای شهربندرانزلی و سختی شمارش کامل آرای آن ها موجب شده است آرای کاندیداها به صورت واقعی و دقیق شمارش نشود.

پاسخ

همشهری

۲ تیر ۱۳۹۲

طبق قانون هر کدام از کاندیداها می تواند درخواست بازشماری ۱۰ صندوق را ارائه دهد که با توجه به تعداد بالای معترضان، درخواست بازشماری صندوق ها منطقی به نظر می رسد و فارغ از تخلفات قبل از انتخابات انتظار داریم به اعتراضات وارده رسیدگی گردد.

پاسخ

همشهری

۲ تیر ۱۳۹۲

ما پیگیر هستیم تا در صورت عدم رسیدگی به شکایات با مراجعه به رئیس جمهور منتخب از حق خود و آرای مردم انزلی دفاع کنیم.

پاسخ

yaci

۲ تیر ۱۳۹۲

وای چخوب میشه ابطال بشه ……………….یعنی نتیجه داره ه ه ه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

همشهری پاسخ در تاريخ تیر ۶ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۱۲:

انشالله اعتراضات در حال جواب دادن است به گفته بعضی از کاندیدا برای حفظ نظام سکوت میکنیم ولی راضی نیستیم ما نیاز به مسئول نترس داریم انشالله با ورود دولت تدبیر تمام مسئولیتها به کسانی داده شود که لیاقت دارند