atashneshani-anzali1

به گزارش انزلی کلاب، امروز (۱۲ خردادماه)  ساعت ۱۶یک باب منزل مسکونی واقع در “شهرک صادقیه_نیمه شعبان” دچارحریق شد و پس از تماس اهالی منطقه با آتش نشانی ۱۲۵ ظرف ۴دقیقه خودروهای آتش نشانی خود را به محل رساندند.

حریق در زیرزمین یک خانه رخ داده بود که با حضور مامورین آتش نشانی، بسرعت عملیات اطفاء حریق آغاز و قبل از رسیدن آتش به سقف خانه با واکنش مناسب آتشنشانان به خوبی مهار گردید. عکس العمل سریع و به موقع مامورین آتش نشانی بندر انزلی موجب تحسین و تقدیر اهالی منطقه گردید.

لازم به ذکر است دراین عملیات ۴ دستگاه خودروی آتشنشانی در منطقه حضور یافتند. شایان ذکر است- آتش نشانی شهرداری بندر انزلی از طریق ۳ ایستگاه موجود اقدام به خدمت رسانی به شهروندان میکند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۱۲ خرداد ۱۳۹۲

علتش چی بود؟ آتش نشانی شغل نیست، عشقه :-)

پاسخ

۱۲ خرداد ۱۳۹۲

ظرف ۴دقیقه خودروهای آتش نشانی خود را به محل رساندند.

دست مریزاد

پاسخ

آبای

۱۲ خرداد ۱۳۹۲

باباخداوکیلی ازوقتی که جعفری اومده توی عملیات خیلی خوب حتی عالی شدندچون جعفری خودش عملیاتیه-دمش گرم-مثل باباش نترسه-موفق باشند

پاسخ

guilak

گیلک

۱۲ خرداد ۱۳۹۲

با سلام و احترام به کارکنان شریف اتش نشانی بندر انزلی .اگر اینطور که دوستان نوشته اند باشد لازم است مسئولان محترم از این برادران زحمتکش و فدا کار به نحو شایسته ای تشکر و قدردانی نمایند.

پاسخ

۱۲ خرداد ۱۳۹۲

از همه بچه های این سایت ممنونیم وهمیشه تصاویر وخبرهای جدید در این سایت به نمایش می کذارد. …. وبه همه دست اندرکاران این سایت خسته نباشید می گوئیم……چون از راه دور . از شهر ودیارمان با خبر می شویم…

پاسخ

مهسا

۱۲ خرداد ۱۳۹۲

آقای جعفری واقعا زحمتکش هستن خسته نباشن

پاسخ