82114929-70800621[1]

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان انزلی از اطعام دو هزار مدد جوی تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان درقالب طرح اکرام و افطاری مددجویان خبر داد.
حسن کاوش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: چهارهتل و رستوران نیز در راستای اطعام ۵۰۰ روزه دار مددجوی کمیته امداد در ماه رمضان اعلام آمادگی کرده اند.
وی با اشاره به اجرای طرح اطعام و ایتام در چهاردهم و بیست و دومین روز ازماه مبارک رمضان تصریح کرد: در این طرح بیش از ۳۰۰ نفر از یتیمان تحت پوشش و حامیان آنها پذیرایی می شوند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان انزلی با اشاره به توزیع هزار کیسه همیان مولا در بین ادارات و نهادها و مراکز و نمازگزاران بیان داشت: این کیسه ها برای جمع آوری کمک بین اهدا کنندگان توزیع و سپس توسط اعضای کمیته امداد جمع آوری و در اختیار محرومان قرار می گیرد.
کاوش یاد آور شد: حامی یابی برای کمک به نیازمندان در شب های قدر نیز یکی از مهم ترین برنامه های کمیته امداد امام خمینی بندرانزلی است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان انزلی با اشاره به اجرای طرح محسنین در ماه مبارک رمضان افزود: طرح محسنین در جهت کمک به خانواده های بی سرپرست و نیازمند ، بیماران خاص و زنان بی سرپرست اجرا می شود.
وی با اشاره به اجرای طرح مفتاح الجنه توسط افراد خیر برای افراد تحت پوشش کمیته امداد گفت: خیرین ، مدیران و مسئولان با حضور در منزل یتیمان تحت پوشش به مشکلات آنها رسیدگی و بخشی از هزینه های آنها رانیز تقبل می کنند.
کاوش خاطر نشان کرد: بازدید مسئولان از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد موجب انعکاس بهتر مشکلات، افزایش حمایت از یتیمان و ارتقاء سطح کیفی زندگی آنها می شود.
بالغ بر سه هزار خانوار، تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی شهرستان انزلی هستند.

ارسال دیدگاه

روی شکلک مورد نظر کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette