فرمانداری3

عبدالصمد صفرنژاد نشست خبری پس از انتخابات گفت: اطلاع رسانی از طریق خبرنگاران در امر انتخابات به شایستگی انجام شد که قابل تقدیر است و این اطلاع رسانی سریع ، مانع از نشر اکاذیب شد.

وی خاطرنشان کرد: طبق وعده ای که به مردم داده ایم از آرای آنها صیانت کرده و تا کنون هیچ شکایتی از شعب های اخذ رای نداشته ایم و کاندیدهای محترم تا امروز مهلت دارند که شکایت و اعتراض خورا به فرمانداری تسلیم کنند تا برسی های لازم انجام شود .

نماینده عالی دولت در بندر انزلی عنوان کرد: در دهمین دوره انتخابات شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری بیش از ۵۲ هزار نفر شرکت داشتند و برنده اصلی این انتخابات به فرموده مقام معظم رهبری ملت شریف و همیشه در صحنه ایران هستند که با حضور خود حماسه ساز شدند.

صفرنژاد عنوان کرد:۳ هزار نفر عوامل اجرایی امر انتخابات در بندر انزلی بوده که متشکل از هیئت اجرایی ، هیئت بازرسی ، شورای نگهبان ، نیروهای امنیتی و دستگاه قضایی است .

وی افزود: همه عوامل اجرایی امر انتخابات اعم از امام جمعه محترم شهرستان ، نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و اصحاب رسانی تلاش کردند تا فضایی مناسب و امنی را برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات ایجاد کنند.

فرماندار اظهار کرد: به منظور جلوگیری از تخلفات انتخاباتی و ایجاد شائبه بیش از ۱۰۰ نفر به عنوان بازرس به صورت ثابت و سیار از شعبه های اخذ رای بازدید به عمل آوردند که در هر شعبه یک بازرس قرار داده بودیم و همه پیام های مردمی در خصوص تخلفات انتخاباتی برسی شد که اکثر این پیام ها شایعه بوده و در مواردی که صحت داشته با عوامل آن طبق قانون برخورد شد.

وی ادامه داد: انزلی اولین شهرستانی بود که راس ساعت ۸ صبح به سیستم رایانه وزارت کشور متصل شد و در این خصوص با هیچ مشکلی مواجه نشدیم.

رییس ستاد برگزاری انتخابات شهرستان بندرانزلی خاطرنشان کرد: با تمام وجود تلاش کردیم بدون هیچ مشکلی حافظ آرای مردم عزیز این شهرستان بوده و با برگزاری بیش از ۲۷ ساعت آموزش برای هر نفر از اعضای شعب اخذ رای بهترین عملکرد را ارائه دهیم .

وی در پایان متذکر شد: همه ی مشقت ها و سختی های برگزاری انتخابات را به جان خریدیم که یکبار دیگر شاهد حضور گسترده مردم این شهرستان باشیم و لازم می دانم از همه دست اندرکاران امر انتخابات ، هیئت اجرایی ، بازرسی ، نظارت ، عوامل نظامی و انظامی ، اصحاب رسانه و مردم که ثابت پای آرمان های نظام اسلامی ایستاده اند تشکر کنم.

فرمانداری1 فرمانداری 2

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

امیر علی فداکار

۱۰ اسفند ۱۳۹۴

لطفا از تعداد دستگیر شدگان در روز انتخابات نیز گزارشی بدید اقایه فرماندار. اینطور که گفتید همه چی گل و بلبل بود. نه خریدی رای, نه اوردن قران برای قسم خوردن که اگه پولو بگیرن به اقای ایکس حتما رای بدن!!!

پاسخ