69156t[1]

امام جمعه بندرانزلی با بیان اینکه اشتغال به معنای استخدام در کار دولتی نیست، گفت: مجموعه تعاون در توسعه اقتصاد مقاومتی نقش به سزایی دارد،عدم اطلاع رسانی مناسب در ارائه خدمات مجموعه تعاون، یک ضعف است.

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در دیدار با روسای ادرات تحت نظارت وزارت تعاون در شهرستان به مناسبت هفته تعاون،با بیان اینکه مجموعه تعاون مجموعه ای به هم پیچیده است، اظهار کرد:کار و اقدامات خوبی در این نهاد انجام شده است که بسیار نافع و گسترده بوده اما متاسفانه عدم اطلاع رسانی مناسب ضعفی است که باید برطرف شود.

امام جمعه بندرانزلی تاکید کرد:مجموعه تعاون به لحاظ جایگاهی که دارد می تواند باری از دوش نظام بردارد و در توسعه اقتصاد مقاومتی نقش بسزایی ایفا کند.

وی با تاکید بر اینکه باید مردم را با زمینه های اشتغال آشنا کنید افزود: متاسفانه در جامعه امروز، کار استخدام دولتی تعریف می شود و این چیز بدی است فلذا باید با فرهنگ سازی برای عموم بیان شود که اشتغال به معنای استخدام نیست .

امام جمعه بندرانزلی در ادامه به نرخ بالای بیکاری در انزلی نیز اشاره کرد و گفت:با وجود تعاونی ها اقداماتی برای رفع این معضل انجام شده است لذا مجموعه شما باید افرادی را که از این طریق شغلی پیدا کرده اند به مردم معرفی کنند تا زمینه اشتغال دیگر جوانان فراهم شود و برای جوانان تشریح کنید که از ظرفیت تعاونی ها برای اشتغال استفاده کنند.

حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین با اشاره به ظرفیت خوب مساجد برای معرفی اقدامات مجموعه تعاون نیز تصریح کرد: ما آماده هستیم که فضایی را محیا کرده تا کارشناسان و متخصصان شما برای مشاوره های اشتغال به مساجد بیایند و خدمات خود را ارائه کنند.

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد :کار شما وقتی به نتیجه مطلوب خواهد رسید که به دل جامعه بروید و کار و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن برای عموم مردم بیان کنید و توضیح دهید که مجموعه تعاون هم آموزش می دهد هم شرایط ایجاد کار را فراهم کرده و هم بیمه می کند./ ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *