cccc dragan scocich02

سرمربی جدید تیم ملوان از کار کردن زیر فشار رسانه ها استقبال کرد.

به گزارش انزلی کلاب؛ دراگان اسکوکیچ در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود در شهر بندرانزلی گفت: از انتخاب تیم ملوان خوشحال هستم و امیدوارم بتوانم به این تیم کمک کنم و از شما نیز می خواهم در این راه به من کمک کنید.

وی افزود: فقط دو روز است که به انزلی آمده ام و شناخت کافی از فوتبال این شهر به دست نیاورده ام اما ۶ هفته تا شروع مسابقات فرصت داریم و تمام تلاشم را می کنم که از این فرصت کم بهترین استفاده را داشته باشم.

اسکوکیچ در رابطه با نحوه انتخاب بازیکنان گفت: نمی خواهم بازیکنان را به دو دسته پیر و جوان تقسیم کنم و برای من عملکرد فنی بازیکنان مهم است، اما اگر بازیکنان جوان باشند بهتر است زیرا علاقه بیشتری به یادگیری دارند.

ایشان در ادامه گفت: فوتبالیستهای ایرانی از توان بدنی خوبی برخوردارند و من پیش از این در لیگ قهرمانان آسیا با تیم النصر مقابل استقلال ایران بازی کرده بودم و مطالعاتی روی فوتبال ایران داشتم.

دراگان اسکوکیچ در رابطه با پیشینه فوتبال انزلی گفت: طبق تحقیقاتی که انجام داده ام تیم ملوان همواره به بازیکن سازی و استفاده از نیروهای جوان بومی پرداخته است، و من هم سعی می کنم با استفاده کردن از جوانان بومی در هویت باشگاه نقش داشته باشم.

وی تصریح کرد: اگر فوتبال اروپایی را یک مدل بدانیم می خواهم مدل فوتبال اروپایی را در این تیم پیاده کنم و حس جاه طلبی خود را به بازیکنان انتقال دهم، بازیکنان باید مسئولیت پذیر و حرفه ای باشند و بدانند به دنبال یک هدف واحد هستیم.

ایشان اظهار داشت: من همه مدارک حرفه ای مربیگری را دارم و امیدوارم بتوانم دانش مربیگری خود را در تیم ملوان به بهترین نحو ممکن استفاده کنم.

سرمربی تیم ملوان در پایان گفت: من به رسانه ها احترام می گذارم و کار خودم را می کنم و آنها هم می توانند کار خودشان را انجام دهند و از انتقاد منطقی و سازنده استقبال خواهم کرد و کار کردن زیر این فشار را دوست دارم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *