skochich

به گزارش انزلی کلاب ، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از بازی با گسترش فولاد عنوان کرد:‌ بازی خوبی انجام دادیم البته یک گل مسخره خوردیم و بازگشت به بازی خیلی سخت بود.سعی کردم در بین دو نیمه بازیکنانم را آرام کنم و امیدوار بودم که  نتیجه را عوض می کنیم.

وی افزود:پانزده دقیقه پایانی شرایط سختی داشتیم و با توجه به بازیهایی که درخانه واگذار کرده بودیم این فشار طبیعی بود.
دراگان اسکوچیچ گفت:من از بازیکنانم راضی ام که تمام تلاش خود را کردند تا پیروز شوند.

دراگان در خصوص حضور سید جلال رافخایی یادآور شد: جلال بازیکنی است که مثل یک مار آرام در کنار ساحل است و وقتی شرایط فراهم می شود نیش خود را در یک لحظه به تیم حریف میزند.او بازیکن تاثیر گذاری در تیم است.

وی در مورد اینکه بازیکنانش در دقایق پایانی خسته بودند گفت:بعضی بازیکن ها در آخر بازی خسته شده بودند که تمرین با بازی کردن متفاوت است. البته از نظر روانشناسی وقتی بازیکن در تنش و فشار است کاملا طبیعی است.

خبرنگار انزلی کلاب با تقدیر از دراگان اسکوچیچ به دلیل استفاده از بازیکن جوان انزلیچی (محمد پور رحمت ا…) نظر او را در رابطه با عملکرد این بازیکن جویا شد که سرمربی ملوان در اینباره گفت: من از او واقعاً راضی هستم، پوررحمت‌‌الله با اینکه جوان بود مانند بازیکنان باتجربه عمل می‌کرد و خوشحال‌تر هم هستم که او یک انزلی‌چی است.

سرمربی ملوان با اشاره به عملکرد مهدی شیری گفت: همیشه مربیان به بازیکنانی چون شیری نیاز دارند اما این بازیکن در حمله کارایی لازم را ندارد اما می‌دانم که او پیشرفت خواهد کرد و رو به جلو خواهد رفت ما در این دیدار در حالی از رحمانی استفاده کردیم که فقط دو روز در تمرینات حضور داشت، مردد بودیم که از او استفاده کنیم و این ریسک را کردیم.

وی در خصوص حمایت هواداران گفت:واقعا لذت بردم چون هواداران حمایتمان کردند.
تماشاگران در بازی های قبل متفاوت بودند ولی امروز هواداران به این نتیجه رسیدند که باید به تیم کمک کنند و واقعا هم کمک کردند. ما برای هواداران بازی می‌کنیم در برخی بازی‌ها هواداران روی بازیکنان فشار می‌آوردند و این منطقی بود.

وی در مورد خوشحالی عجیبی که پس از پایان بازی انجام داده بود، عنوان کرد:  من هم یک انسانم و می‌توانم هر خوشحالی انجام دهم من همان مربی ۲۰ روز گذشته هستم که امروز توانستم به برتری دست یابم. همیشه انگیزه داشتم و با همین روال کار خود را دنبال می‌کنم.

اسکوچیچ در مورد جام حذفی گفت: فعلا می خواهم بروم بخوابم و فردا به آن فکر می کنم.

تهیه و تنظیم: علیرضا پور رجب

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد رضایی

محمد رضایی

۲۵ مهر ۱۳۹۲

واقعا با تمام نداشته ها و کم بود بازیکن اسکوچیچ خوب تونسته تیم رو اداره کنه و در واقع دارایی ملوان همینقدره ما نباید تقصیر نتیجه نگرفتن رو به گردن سرمربی بندازیم.به نظر من با این بازیکنان ملوان داره حداکثر نتیجه ممکن رو میگیره.امیدوارم تو نیم فصل بازیکنان مفید بیشتری جذب بشه

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۶ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۱۷:

اگر انزلی کلاب نبود که آقای درودگر بیرونش میکرد. :D فشار مقالات ما نگهش داشت و واقعا هم ملوان نیازمند تامین زیرساختهاشه و باید ساختار باشگاه درست بشه.