farid

به گزارش انزلی کلاب; دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی با فولاد از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس گفت: به آینده امیدوار هستیم و از مردم انزلی میخواهم که تیم را حمایت کنند.

سرمربی ملوان در خصوص محروم و مصدومان گفت:امیرحسین فشنگچی را به دلیل سه اخطاره بودن نداریم و مهدی دغاغله و جلال رافخایی مصدومانمان هستند.

وی درباره جایگزین بازیکنان مصدوم گفت:وقتی بازیکنان اصلی را دراختیار نداریم،در خط حمله با مشکل مواجه خواهیم شد ولی ما بازیکنان جوان و با انگیزه ای را در اختیار داریم که در بازی فردا جایگزین آن ها خواهند بود.

اسکوچیچ در ادامه گفت: همیشه به تعادل تیمی فکر میکنم و در بازی با تراکتور و نفت با انسجام بازی کردیم، من این سبک بازی را دوست دارم.

وی خاطر نشان کرد: ما در خانه بیشتر به فکر حمله کردن هستیم و به همین دلیل روی ضد حملات غافلگیر می شویم، ولی در بازی های خارج از خانه تمرکزمان روی ضد حمله است. البته ما در پست دفاع دچار کمبود بازیکن هستیم و اگر بازیکنی در خط دفاع مصدوم باشد، مجبوریم که از مازیار زارع در دفاع استفاده کنیم.

وی همچنین در خصوص ماندن و نتیجه گرفتن در لیگ گفت:در نیم فصل نیاز به بازیکن داریم،ما در فصل پیش بازیکنان زیادی را از دست دادیم.باید تیم را ارتقا دهیم.من میخواهم در این تیم خوب کار کنم و این را بدانید که هیچ دستی وجود ندارد و فقط من تصمیم میگیرم و مصاحبه هایی که در این رابطه منتشر می شود حقیقت ندارد.

دراگان اسکوچیچ در رابطه با انتقاد خبرنگاران به ترکیب غیر بومی ملوان گفت: این بخش از کار به باشگاه ملوان مربوط می شود، من دوست دارم هر یازده بازیکنم انزلیچی باشند اما اول باید به این فکر باشم که تیم نتیجه مطلوب کسب کند، من بازیکنانی را روانه میدان می کنم که تیم نتیجه بگیرد و برایم فرق نمی کند که اهل کجا باشند، اما باز هم می گویم اگر بازیکن انزلیچی خوب سراغ دارید معرفی کنید تا جذبش کنیم.

ایشان در جواب این سوال که آیا او محمد حیدری را  نخواسته یا مدیریت باشگاه گفت: محمد حیدری را نمی شناسم!

سرمربی کروات ملوان در پایان گفت:از مردم و هوادارانمان میخواهم که مارا حمایت کنند و آن هایی هم که مارا حمایت نمی کنند،انگیزه می دهند که به خاطر آن ها بجنگیم تا راضی به حمایت مان شوند.

تهیه و تنظیم: علیرضا پور رجب

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۴ مهر ۱۳۹۲

ممنون علیرضای عزیز

پاسخ

Anzali Free Zone

۴ مهر ۱۳۹۲

علیرضای عزیز دستت درد نکنه، چطور محمد حیدری رو نمیشناخته و بعد از تیم فرستادیمش رفته و الان باید در تیم دیگری بدرخشه ؟

پاسخ

۴ مهر ۱۳۹۲

منم از همشهریهام میخام تیم رو حمایت کنن تا همون سکوهای معروف جهنمی سن سیروس دوباره لرزه به تیم حریف بندازه
رمز بقای این تیم شهرستانی تو سطح اول فوتبال ایران همین هوادار های دو اتیشه و با تعصب بودن که امسال حضورشون خیلی کمرنگ شده
به همه ابایان غیور هشدار میدم اگه امسال از تیم حمایت نکنن ملوان اگه خدای نکرده سقوط کنه دیگه رفته و برگشتش با خداست

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳:

همینطوره مجید جان، هواداران دو بال قوی سپید هستن.